×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
12. decembris, 2016
Drukāt

Notiks ikgadējais grupas “Keksi” pasākums “Skudrupūznis”

Foto - LetaFoto - Leta

Šogad “Keksi” izaicina jo īpaši – ne tikai pārbaudīt kāju veiklību un izturību rock’n’roll deju soļos, bet darīt to gada pirmajā darbadienā – 2.janvārī. 2017.gada “Skudrupūznis” norisināsies deju klubā “9.vilnis”, sākums – pulksten 19.00.

“Šis ir jau desmitais “Skudrupūznis” pēc kārtas un allaž ir pulcējis pilnas skatītāju zāles,” priecājas grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs, kuram 2. janvāris ir dubultsvētki, jo šajā dienā ir arī viņa dzimšanas diena. “Tas, ka rock’n’roll un rock’a’billy mūzika patīk tik plašam klausītāju lokam, ir labākā dāvana dzimšanas dienā. Rokenrols ir vienmēr dzīvs un to pierāda arī tas, ka vairums mūsu grupas dalībnieku ir gados jauni. Solistam Dāvim Matskinam ir vien nedaudz pāri 20,” saka Muravejs.

Koncerta laikā kopā ar grupu “Keksi” uz skatuves kāps arī “The Swamp Shakers” (Latvija), “Billy B Trio” (Latvija) un “Hog Band” (Lietuva). Ballīti vadīs Andris Freidenfelds.

“Keksi” ir viena no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs. Šo gadu laikā “Keksi” piedzīvojuši raibu koncertdzīvi, muzicējuši neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs, priecējuši publiku autorkoncertos un piedzīvojuši dažādas pārmaiņas.

Grupas sastāvā muzicē seši profesionāli mūziķi – Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (Bass).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+