Kokteilis
Mīli

Notiks kāzu pakalpojumu izstāde „MĪLESTĪBA”0

Jau trešo gadu norisināsies kāzu pakalpojumu izstāde „MĪLESTĪBA”, šogad tā notiks 11. oktobrī no plkst. 12:00-16:00. Kvalitatīvi, uzticami un interesanti kāzu pakalpojumi būs noderīgi tiem, kuri paši plāno savas kāzas, vai to palīdz draugiem. Pasākumu vadīs vienmēr šarmantais vakara vadītājs Valters Krauze. Izstādes ietvaros noritēs lekcijas par kāzu budžeta un scenāriju izstrādi, kuras vadīs „Kāzu Aģentūra” direktore Dace Miezīte.

Mūsdienīgajās svinību telpās „Dizaina Fabrikā” apmeklētājus priecēs dažādi pārsteigumi, noderīgas loterijas un īpašie piedāvājumi no izstādes dalībniekiem. Piemēram, kāzu tortes degustācija un jautrās momenta fotogrāfijas, kuras uzreiz saņemsiet izdrukātas. Būs iespēja pielaikot laulību gredzenu modeļus no vairākām kolekcijām un pieteikties uz bezmaksas tikšanos ar pieredzējušiem kāzu organizētājiem.

Izstādē iepazīsiet kāzu pakalpojumu sniedzējus ar labām atsauksmēm, kuri pārstāv tādas nozares kā netradicionālu laulību ceremoniju un svinību vietas, vakara vadītājus, fotogrāfus, uzvalkus, aksesuārus un citas kāzām svarīgas pozīcijas, īpaši aktualizējot pieturvietas, kuras vērts ieplānot starp ceremoniju un svinībām. Pieejamas būs konsultācijas kāzu ceļojumiem un iespējām kāzas svinēt saules piepildītajās zemēs.

Informācija un piedāvājumi būs interesanti gan tiem, kuri paši plāno savas kāzas, gan viņu vedējiem, draugiem un radiem. Viesmīlīgiem un svētkus mīlošiem cilvēkiem šī ir lieliska iespēja smelties idejas savai dzimšanas dienas ballei, kāzu jubilejas svinībām vai romantiskam pārsteigumam priekš tuva cilvēka.

Saistītie raksti

Izstādes ietvaros noritēs divas lekcijas, kurās vārēs rast atbildes, kā plānot un izstrādāt kāzu budžetu, kā izvēlēties un analizēt kāzu pakalpojumu piedāvājumus un kā plānot kāzu dienas gaitu. Uz šiem un citiem jautājumiem, ar kuriem svinību sagatavošanas procesā saskaras pāri, lekcijās atbildes sniegs Dace Miezīte, kura jau 12 gadus vada „Kāzu Aģentūru”.

10:00-11:00 Lekcija “Kāzu budžeta izstrāde”
11:00-12:00 Lekcija “Kāzu scenārija izstrāde”, akcentējot aktualitātes – kāzu dienas ceļojuma pieturvietas un viesu izklaides iespējas.
Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Garīgais TESTS: kāda ir tava misija šajā dzīvē?
22 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Skarbākie kritiķi: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kam ļoti patīk nosodīt citus
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Atklājies, ka “Sekss un lielpilsēta” zvaigznes Kima Ketrala un Sāra Džesika Pārkere, viena otru teju vai ienīst
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Latvijā pat ķīnieši aizsargā savu intelektuālo īpašumu. Saruna ar Patentu valdes direktoru
Intervija 1 stunda
RN
Rita Našeniece
Latvijā
Rita Našeniece: Vēl tikai nemirstīgais Ameriks rēgojas gaiteņos kā zīme, ka interese nav zudusi…
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
VIDEO. Šuplinska par LU rektora vēlēšanām: “Procesuāli pārkāpumi tur ir” 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Šovakar Latvijā būs vērojams daļējs Mēness aptumsums
3 stundas
LA
LA.LV
Laukos
“Ilgāk kavēties nedrīkst!” Latvijā sāk ziemāju kulšanu
51 minūtes