Apbrīno

Notiks labdarības koncerts mūziķu rehabilitācijai 16


Mūziķis Rolands Ūdris-Balodis kopā ar sievu Ilonu Balodi.
Mūziķis Rolands Ūdris-Balodis kopā ar sievu Ilonu Balodi.
Foto – Leta

Lai palīdzētu Aleksandram Šlujevam, Robertam Gobziņam, Rolandam Ūdrim-Balodim, Valteram Frīdenbergam un citiem tautā iemīļotiem māksliniekiem atveseļoties, mūziķu atbalsta fonds “Līdzskaņa” aicina apmeklēt labdarības koncertu “Liec mūziķa sirdij dziedāt!”. Koncerts notiks 15. decembrī tirdzniecības centrā “Domina” no plkst. 12.00–19.30.

Koncertā piedalīsies Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas audzēkņi, bērnu studija “Kukaiņi”, Valdis Atāls, Nikolajs Puzikovs, Roberts Gobziņš, Jāņa Vanadziņa trio, Edgars Kreilis, Vita Baļčunaite un citi. Pasākuma laikā pret ziedojumiem būs iespējams iegādāties mūziķu un Latvijas radošo personību veidotas apsveikumu kartītes, oriģināldarbus, krūzītes un mūzikas ierakstus. Visi koncertā gūtie ziedojumi tiks veltīti mūziķu rehabilitācijai un atlabšanai.

Kopš šī gada februāra fonds “Līdzskaņa” palīdzību ir sniedzis vairākiem sabiedrībā pazīstamiem mūziķiem: komponistam Aleksandram Kublinskim nodrošināts atbalsts rehabilitācijai, veikts līdzmaksājums mūziķa Daiņa Dobelnieka kājas protēzes iegādei, dziesminiekam Valdim Atālām apmaksāta acu operācijai, dziedātājam Robertam Gobziņam nodrošinātas fizioterapijas nodarbības,
kā arī sniegta palīdzība mūziķim Rolandam Balodim-Ūdrim, jeb Ūdrītim, kuram bija nepieciešami asistenta pakalpojumi, medicīnas preču noma un palīdzība, pārvācoties uz piemērotāku dzīvesvietu.

Šobrīd palīdzība visvairāk nepieciešama Latvijas labākajam blūmīzeristam, kantrimūzikas grupas “Dakota” biedram Aleksandram Šlujevam. Sadzīves traumas rezultātā, pagatavojot dēlam putnu būrīti, viņš novembrī zaudēja kreisās rokas četrus pirkstus. Lai izcilā harmoniku meistara, vijolnieka un ģitārista kreisās rokas rādītājpirksts atgūtu kustību spēju un viņš varētu atsākt muzicēt, nepieciešams rehabilitācijas process. Labdarības koncertā ikviens aicināts ziedot līdzekļus ne tikai Aleksandra Šlujeva, bet arī Roberta Gobziņa, Rolanda Ūdra-Baloža, Valtera Fridenberga rehabilitācijai. Kā zināms, pēc nopietnām medicīniskām procedūrām vienmēr nepieciešams ilgs un dārgs rehabilitācijas process. Lai mūziķi pilnībā izveseļotos, ir nepieciešams sabiedrības atbalsts.

LA.lv