×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Notiks LALIGABA dzejas lasījumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 11.aprīlī pulksten 18 grāmatu un kultūrpreču mājā “NicePlace Mansards” notiks Latvijas Literatūras gada balvai nominēto dzejas un atdzejas krājumu autoru lasījumi, informēja Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Kauliņa.

Lasījumos piedalīsies spilgtāko 2013. gadā klajā laisto dzejas grāmatu autori – Edvīns Raups, Artis Ostups, Marts Pujāts, Māris Salējs, Guntars Godiņš un dzejas debitanti – Henriks Eliass Zēgners un Jeļena Glazova. Pasākumu vadīs dzejniece Liāna Langa.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva (LALIGABA) ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē Latvijā, kas nodrošina literāro darbu profesionālu izvērtējumu un atzinību izcilākajiem darbiem, kas gada laikā nākuši klajā Latvijas rakstniecībā. Par balvas norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, Latvijas Rakstnieku savienība un Latvijas Literatūras centrs.

Balvas ieguvējs katrā no nominācijām tiks paziņots un apbalvots pasākuma noslēguma ceremonijā 2014.gada 24.aprīlī plkst. 18 mūzikas namā Daile, Rīgā Barona ielā 31. Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LALIGABAs lampu, ko veidojusi dizaina studija “MĀJO” , iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu. Balvas pasniegšanas pasākumā tiks pasniegtas arī virkne LALIGABA atbalstītāju balvu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+