Mobilā versija
+7.6°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
7. aprīlis, 2015
Drukāt

Notiks Literatūras Gada balvas nominantu dzejas lasījums

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 11. aprīlī, plkst.18 koka renovāciju centrā “Koka Rīga” Rīgā, Krāsotāju ielā 12 notiks LALIGABA dzejas lasījumi, LA.lv uzzināja Kultūras ministrijā.

Lasījumos piedalīsies spilgtāko 2014. gadā klajā laisto dzejas grāmatu autori – Uldis Bērziņš, Inese Zandere, Dmitrijs Sumarokovs, Ieva Rupenheite – un dzejas debitante Katrīna Rudzīte. Pasākumā piedalīsies arī par labāko tulkojumu nominētā tulkotāja Dace Meiere, kas lasīs fragmentu no Kurcio Malapartes eseju grāmatas “Nolādētie toskānieši”. Pasākumu vadīs dzejnieks un tulkotājs Guntars Godiņš, par muzikālajām starpspēlēm rūpēsies dzejnieks un mūziķis Pēteris Draguns. Ieeja pasākumā bez maksas.

Latvijas Literatūras gada balva (LALIGABA) ir nozīmīgākais gada notikums literatūras nozarē , par tās norisi kopīgi rūpējas Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja, Latvijas Rakstnieku savienība un Latvijas Literatūras centrs.

Balvas ieguvēji tiks paziņoti un apbalvoti noslēguma ceremonijā 24. aprīlī plkst.18 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Balvas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu un balvas simbolisko veidolu – LALIGABA lampu, ko veidojusi dizaina studija “MĀJO”, iemiesojot ideju par grāmatu kā gaismas simbolu. Balvas pasniegšanas pasākumā tiks pasniegta arī virkne LALIGABA atbalstītāju balvu.

Pievienot komentāru

Andris Keišs: Kļūstu nervozs, ja darba ir maz27. martā Teātra muzejā norisināsies Teātra dienas balvu pasniegšanas ceremonija, ko jau daudzus gadus rīko Latvijas Teātra darbinieku savienība sadarbībā ar Eduarda Smiļģa Teātra muzeju. Šajā dienā balvu saņems arī Jaunā Rīgas teātra aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+