×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

Notiks mākslas izsole Ukrainas atbalstam

Foto: LETAFoto: LETA

28. martā Viesnīcā “Roma” no plkst. 11 notiks labdarības izsole “Ar mākslu par mieru”, kuru rīko mākslinieku iniciatīvas grupa, lai atbalstītu Ukrainu cīņā par savas valsts nedalāmību, portālam LA.lv pavēstīja pasākuma koordinatore, juriste Ieva Brante.

Brante stāsta, ka izsoles dalībnieki, ziedojot savus darbus, paudīs savu atbalstu ukraiņu tautai cīņā par savu brīvību un neatkarību. Lai atbalstītu labdarības izsoli, pasākumā piedalīsies arī mūziķi, dzejnieki un citu radošo profesiju pārstāvji. Ieeja pasākumā būs par ziedojumiem, lai visi tā apmeklētāji varētu piedalīties labdarības akcijā. Visi izsolē iegūtie līdzekļi un pasākuma laikā iegūtie ziedojumi tiks izlietoti Ukrainas karavīru un brīvprātīgo vienību atbalstam.

“Labdarības izsolē piedalīsies cilvēki, kuriem rūp Ukrainā notiekošais un kuri nespēj stāvēt malā un vienkārši klusi noskatīties. Krievija ir uzsākusi karu svešā zemē, un mūsu izsoles dalībnieku mērķis ir atbalstīt Ukrainu, cik vien tas ir iespējams,” skaidro Brante.

Labdarības izsoles iniciatīvas grupa aicina un lūdz pieteikties visus, kas ar saviem darbiem un klātbūtni vēlas atbalstīt pasākuma norisi un piedalīties tajā. Šobrīd dalību pasākumā ir pieteikuši mākslinieki Katrīna Gaile, Ilze Jaunberga, dzejniece Liāna Langa, Māris Sants. Pasākumu vadīs Valdis Melderis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+