×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
11. augusts, 2014
Drukāt

Notiks Māras Krievkalnes jubilejas koncerts

Foto - LetaFoto - Leta

Par godu pagājušā gadsimta 70.-80. gados popularitāti iemantojušās dziedātājas Māras Krievkalnes jubilejai 13. septembrī plkst.19 Mārupes kultūras namā notiks viņas koncerts, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatoru pārstāvis Juris Ludženieks.

Krievkalne uzstāsies ar saviem seno dienu skatuves partneriem un draugiem, izpildot savulaik klausītāju iemīļotas melodijas. Koncertā piedalīsies Žoržs Siksna, Ēriks Kamarūts, Zdzislavs Romanovskis, Andris Daņiļenko, Harijs Užāns, Ginta Krievkalna un Jānis Strazdiņš.

Tā laika notikumus atmiņā atsauks vakara vadītāja Daiga Mazvērsīte, savukārt autentisku 60.-70. gadu skanējumu nodrošinās muzikālā apvienība “Vintāža”.

Krievkalnes uzlecošās zvaigznes stunda bija brīdis, kad tika izsludināts Latvijas Radio sieviešu vokālā ansambļa konkurss, uz kuru bija pieteikušās 200 meitenes, taču Krievkalne bija viena no 14 dziedātājām, kas iekļuva ansambļa sastāvā. Viņa dziedājusi ansamblī “4+4”, kā arī “Sono”, ar kuru kopā uzstājusies Latvijā un daudzviet Padomju Savienībā, arī Maskavā. Krievkalne dziedājusi duetā kopā ar Zigfrīdu Račiņu un Andreju Lihtenbergu, kā arī ieskaņojusi solo dziesmas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+