×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
25. jūnijs, 2012
Drukāt

Notiks nometne redzes invalīdiem

Foto-LETAFoto-LETA

No 9. līdz 13. jūlijam Priekuļu novadā būs nometne “Tilts uz veiksmi”, kurā piedalīsies jaunieši ar redzes traucējumiem. Nometnes dalībnieki varēs gan atpūsties, gan izglītoties, nostiprinot zināšanas un pārliecību par nākotnes karjeras izvēli, lai spētu iesaistīties darba tirgū, proti, konsultanti saistošā veidā mācīs pareizi noformēt dokumentus, piemēram, CV, motivācijas vēstuli.

 

Savukārt izpratni par profesijas izvēli varēs gūt dažādos pasākumos, tostarp arī ēnu dienā, kurā jaunieši iejutīsies vairāku profesiju pārstāvju darba ikdienā. Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības departamenta speciāliste, projekta vadītāja Antra Ruiķe uzsver, ka cilvēkiem ar redzes traucējumiem šādas aktivitātes ir īpaši nepieciešamas.

Nometnes laikā organizētāji veidos tēmai atbilstošu vidi, kurā noritēs teorētiskās un praktiskās nodarbības, varēs piedalīties spēlēs, sporta aktivitātēs, dažādos uzdevumos un viktorīnās. Nometne norisināsies Priekuļu novada Liepā, “Mežrozēs”. Tajā aicināti piedalīties 16 – 32 gadus veci jaunieši, kas ir 1., 2. vai 3. grupas redzes invalīdi. Pieteikties nometnei iespējams pa tālruni 67562022 vai elektroniski: gatis.grintals@inbox.lv. Dalība nometnē ir bez maksas.

Šis pasākums notiks Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstītā projekta “Sociālās rehabilitācijas pakalpojumu attīstība personām ar redzes traucējumiem Latvijā” ietvaros. Tā mērķis ir mazināt šīs riska grupas – cilvēku ar redzes traucējumiem – sociālo izolētību un atstumtību, veicināt viņu izglītības un nodarbinātības līmeņa paaugstināšanos, tā uzlabojot dzīves kvalitāti.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+