×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
24. aprīlis, 2012
Drukāt

Notiks otrais “Positivus” festivāla ieskaņas pasākums

palladium2

19.maijā koncertzālē “Palladium” norisināsies otrais “Positivus” festivāla ieskaņas pasākums, kurā viesosies trīs jaunās grupas no Lielbritānijas – “Peggy Sue”, “The Mariner’s Children” un Emma Geitrilla.

Festivāla rīkotājs Ģirts Majors aģentūru LETA informēja, ka biļetes uz šo pasākumu no rītdienas varēs iegādāties “Biļešu servisa” kasēs, bet “Positivus” festivāla “Twitter” konta sekotājiem tuvākajās dienās būs iespēja pieteikties uz loteriju un laimēt 500 brīvbiļetes.

Grupa “Peggy Sue” būšot minētā pasākuma lielākā zvaigzne. Tā ir indie pop/indie folk grupa no Braitonas Lielbritānijā. Grupa savu debijas albumu “Fossils and Other Phantoms” laida klajā 2010.gadā. Pēc albuma iznākšanas grupa uzstājās vairākos festivālos, piemēram, “Primavera Sound Festival”. Pērnā gada septembrī grupa laida klajā savu otru albumu “Acrobats”, kas izpelnījās ievērojamas kritiķu atsauksmes.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/olzvhEjygP4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

“The Mariner’s Children” ir grupa, kurā apvienojušies mūziķi no Braitonas, Norfolkas un Londonas, lai radītu folk-roku ar modernu skanējumu. Laikraksts “Guardian” šīs grupas mūziku raksturojis kā “Mumfords&Sons” un “Arcade Fire” sajaukumu. Mūzikas kritiķi prognozē, ka šī grupa tuvākajā laikā pievienosies modernās folkmūzikas karstajam Top3 – Laurai Mārlingai, “Mumfords&Sons” un “Noah and the Whale”.

Savukārt Emma Geitrilla nāk no “Positivus” festivāla apmeklētājiem labi zināmās “Willkommen Records” saimes. Savu debijas albumu “Chapter I” Emma laidīs klajā 14.maijā. Geitrilas mūziku raksturo viņas spēlētais instruments – arfa. Mūzikai raksturīgs mierīgs un meditatīvs skanējums, kas apbur un aiznes klausītāju citā pasaulē, stāstīja Majors.

Jau ziņots, ka “Positivus” festivāls šovasar viesus Salacgrīvā pulcēs 20.jūlijā un 21.jūlijā. Biļetes uz festivālu nopērkamas internetā “tickets.positivusfestival.com”, “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un “Nordea” bankomātos visā Latvijā.

Festivāls, kas Salacgrīvā notiks jau sesto gadu, piedāvās mūzikas un mākslas programmu nu jau uz astoņām skatuvēm – “Tele2”, “Nordea”, “Red Bull Music Academy”, “I Love You” un “Palladium”, kā arī darbosies kino telts, brīvdabas skatuve un “LB” pludmales skatuve.

Patlaban zināms, ka festivālā šovasar spēlēs grupa “Friendly Fires” no Anglijas, igauņu grupa “Ewert And The Two Dragons”, elektroniskās mūzikas projekts “SBTRKT”, grupa “Givers” no Amerikas, mūziķis “Jamie N Commons”, angļu dziedātāja Lucy Rose, grupa “Vondelpark” un grupa “Cashier No9” no Belfāstas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+