×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
24. janvāris, 2017
Drukāt

Notiks otrie “Aicinājuma” tekstu lasījumi

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Ilustratīvs attēls

11. februārī Latvijas Rakstnieku savienībā (A. Čaka ielā 37 – 1, Rīgā) notiks pasākums – konkurss “Aicinājuma tekstu lasījumi” Nr. 2.

Konkursā tiek aicināti piedalīties jaunieši no 16 līdz 21 gada vecumam. Dalībniekus lūdz aizpildīt anketu, to nosūtot pa e-pastu ratniece.epasts@gmail.com līdz 4. februārim. Priekšlasījumos nedrīkst reprezentēt tekstus, kas ir jau bijuši publicēti, iesūtīti “Aicinājuma” līdzšinējiem konkursiem u. tml., kā arī priekšlasījums nedrīkst pārsniegt piecu minūšu garumu. Pirms uzstāšanās dalībniekam obligāti jāiesniedz žūrijai iepriekš sagatavots reprezentējamais teksts izdrukas veidā (vienā eksemplārā). Pirms tam teksti nav jāiesūta.

Konkursa dienā 11. februārī plkst. 13 notiks dzejas priekšlasījumi, bet plkst. 15 – prozas priekšlasījumi. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija. Galvenā balva 1. līdz 3. vietu ieguvējiem būs brīvbiļete dalībai “Aicinājuma” vasaras seminārā, kas no 25. jūnija līdz 1. jūlijam (gan dzejā, gan prozā vienlaikus) norisināsies Dubultu Rakstnieku namā, kā arī citas balvas. Aicināti visi interesenti – gan piedalīties, gan atbalstīt! Konkursa atbalstītāji ir grāmatu apgādi “Dienas Grāmata”, “Jānis Roze”, “Lauku Avīze” un “Kultūrzīmes”, “Neputns”, “Pētergailis”, “Jumava” un “Zvaigzne ABC”, kā arī SIA “Elvi”. “Aicinājuma” tekstu lasījumu dalībnieka anketā jānorāda vārds, uzvārds; skola / augstskola; klase / kurss; pretendenta vecums; e-pasts, tālruņa numurs; vai plānots prozas vai arī dzejas priekšlasījums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+