×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
3. jūlijs, 2014
Drukāt

Notiks septītā Latvijas goda konsulu sanāksme. Infografika – Latvijas konsuli pasaulē

goda_konsuli

No 6. līdz 8. jūlijam Rīgā notiks septītā Latvijas Republikas goda konsulu sanāksme, kurā piedalīsies vairāk nekā 100 Latvijas goda konsuli no 50 valstīm.

Goda konsulu sanāksmē tiks pārrunātas ārpolitikas aktualitātes, tostarp gaidāmās Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē 2015. gada pirmajā pusgadā prioritātes, Latvijas ekonomiskā situācija pēc eiro valūtas ieviešanas, novitātes tūrismā, kultūras programma Rīgas kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas ietvaros un Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā, kā arī konsulāro jautājumu aktualitātes, portālu “LA.lv” informēja Ārlietu ministrijā.

7. jūlijā Latvijas goda konsulus uzrunās Latvijas Republikas Ministru prezidente Laimdota Straujuma un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Sanāksmes darba sesiju atklās Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs. Goda konsuliem paredzēta pieņemšana pie Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa.

Sanāksmes ietvaros goda konsuli tiksies ar ekonomikas ministru Vjačeslavu Dombrovski, Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču, Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta direktori Ingu Skujiņu, Latvijas Institūta direktori Karinu Pētersoni, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktoru Andri Vilku, ka arī Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu un Centrālās vēlēšanu komitejas priekšsēdētāju Arni Cimdaru.

8. jūlijā goda konsuli apmeklēs Rēzekni, lai tiktos ar Rēzeknes mēru Aleksandru Bartaševiču un apmeklētu akciju sabiedrības “Latvijas Finieris” rūpnīcu “VEREMS”. Goda konsuli apmeklēs arī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru “Zeimuļs” un Latgales vēstniecību “Gors”, lai iepazītos ar Latgales reģiona tūrisma un kultūras piedāvājumu.
Infografika_Latvijas_goda_konsuli_pasaulē

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+