×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
27. septembris, 2012
Drukāt

Notiks sīpolu mizošanas un kapāšanas sacensības

Foto - LETAFoto - LETA

Šodien lielveikalu tīkls “Maxima” organizēs sīpolu un mizošanas sacensības “Latvijas neraudātājs 2012”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja “Maxima” pārstāvis Ivars Andiņš.

Arī šogad, līdzīgi kā iepriekšējos gados, drosminiekiem no visas Latvijas konkursa atlases kārtā būs 20 minūtes jāmizo un jākapā sīpoli, nenobirdinot ne asaru. Tie dalībnieki, kas šo pārbaudījumu būs izturējuši vislabāk, startēs lielajā finālā, kura laikā tiks noskaidrots, kurš no dalībniekiem spēj visātrāk nomizot un rūpīgi sakapāt trīs sīpolus.

“Latvijas neraudātāja 2012” titula ieguvējs tiks apbalvots ar dāvanu karti un bagātīgu veselīgu produktu grozu, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji saņems veicināšanas balvas.

“”Latvijas neraudātāja” sacensību tradīcija sākta 2009.gadā, kad Latviju bija pārņēmusi ekonomiskā krīze, lai pierādītu, ka Latvijas iedzīvotāji spēj būt stipri un izturīgi pret asaru liešanu arī grūtos laikos. Šī gada sacensībās aicināsim drosminiekus pierādīt, ka krīzes gados gūtais rūdījums ir saglabājies un asaras lejam vēl mazāk,” par sīpolu mizošanas un kapāšanas sacensībām stāstīja Andiņš.

Sacensības sāksies plkst.12 “Maxima XXX” lielveikalā Rīgā, Ulmaņa gatvē.

Iepriekšējās sacensībās pirms diviem gadiem sacentās 15 dalībnieki, savukārt 2009.gadā – 20 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām visās Latvijas malās – Saldus, Alojas, Daugavpils u.c.

Latvijas sīkstākā neraudātāja titulu iepriekšējās sacensībās ieguva Nataļja Orehova no Piņķiem. Kopumā sacensību dalībnieki sakapāja aptuveni 120 kilogramus sīpolu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+