×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Notiks teātra vecmeistaru atbalstam veltīts uzvedums un izstāde

Nina Oinase_Es esmu_teatra vecmeistari_LET

Pērn notika pirmais sarīkojums teātra vecmeistara atbalstam "Es esmu".

Mūzikas namā “Daile” 1.jūnijā notiks ikgadējais Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam veltītais uzvedums “Es esmu”, aģentūra BNS uzzināja Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fondā “Rampa”.

Šogad pasākuma režisors ir Pēteris Krilovs.

Tas ir paaudžu solidaritātes pasākums, kurā kopā uz vienas skatuves šogad atkal kāps 10 teātra vecmeistari no Valmieras, Liepājas un Rīgas, lai kopā ar pašu izvēlētiem partneriem nospēlētu savu mīļāko teātra izrādes fragmentu. Šogad no vecmeistariem piedalīties plāno Helga Dancberga, Tamāra Soboļeva, Gunārs Placēns, Aina Karele, Irina Tomsone, Ļevs Birmanis, Sarma Riekstiņa un citi, un kopā ar viņiem jaunākās un vidējās paaudzes aktieri Dace Vītola, Ilze Ķuzule, Mārtiņš Egliens, Gundars Grasbergs un citi.

Aktieru dalība uzvedumā ir brīvprātīga. No biļetēm iegūtie ienākumi tiks novirzīti Latvijas teātru senioru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai: medikamentu iegādei,operāciju veikšanai un rehabilitācijas izdevumu segšanai.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tīklā.

Pasākuma dienā no plkst.16 Mūzikas namā “Daile” būs iespējams aplūkot un piedalīties unikālā ziedojumu izstādē-tirdziņā, kur aktieri būs izstādījuši savas personīgās un ar teātri saistītās atmiņu lietas.

Latvijas Teātra radošo personību atbalsta fonds “Rampa” rūpējas par gandrīz 100 teātra vecmeistariem, kuri skatuvei veltījuši savus spēka gadus. Valsts pārmaiņu laikos daļa tautā mīlēto profesionāļu kļuvuši par vientuļiem senioriem, kuriem nepieciešams atbalsts.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+