×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
4. augusts, 2016
Drukāt

Notikušas izmaiņas koncertzāles “Lielais dzintars” vadībā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Veiktas izmaiņas Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” vadībā, “Rietumu radio” informēja Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

SIA “Lielais dzintars” valdē bez līdzšinējās valdes locekles Baibas Božes turpmāk darbosies vēl viens valdes loceklis – Aldis Kaupa.

Tāpat koncertzāles vadības komandā no augusta darbu sākusi mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča, kuras kompetencē būs mākslinieciskā repertuāra izvēle un plānošana. Bartkeviča savu iecelšanu amatā pagaidām nekomentē un darbu reāli sākšot septembrī.

Lēmums par otra valdes locekļa iecelšanu pieņemts, izvērtējot līdzšinējo pieredzi ar koncertzāles ēkas apsaimniekošanu un ikdienas ekspluatāciju.

Ņemot vērā, ka daudzfunkcionālā koncertzāle “Lielais dzintars” ir pēdējos gados lielākais Liepājā uzbūvētais objekts, ēkas apsaimniekošana un ikdienas uzturēšana ir nozīmīgs jautājums uzņēmuma darba kārtībā. Šī iemesla dēļ nolemts valdē nodalīt pienākumus – viens valdes loceklis turpmāk būs atbildīgs par ēkas apsaimniekošanas un ekspluatācijas tehnisko jautājumu risināšanu.

Valdes priekšsēdētājas Božes atbildībā, kā līdz šim, būs jautājumi, kas saistīti ar uzņēmuma vadīšanu, finansēm un to plānošanu, personāla pārraudzību un mārketingu, kā arī citiem būtiskākajiem pārvaldības jautājumiem.
Nozīmīgs papildinājums SIA “Lielais dzintars” personāla sastāvā ir arī mākslinieciskās vadītājas Bartkevičas pievienošanās koncertzāles vadības komandai. Bartkevičas pienākumos turpmāk ietilps koncertzāles kopējās mākslinieciskās programmas izstrāde, plānošana un jaunu projektu realizācija, kā arī sadarbība ar nozares profesionāļiem Latvijā, Eiropā un pasaulē.

Bartkeviča dzimusi Liepājā, pēdējos gadus dzīvojusi Nīderlandē, Francijā un Beļģijā, un šobrīd ir gatava pievienoties koncertzāles vadības komandai. Bartkeviča ir ieguvusi bakalaura grādus diriģēšanā Latvijas Mūzikas akadēmijā un klasiskajā vokālajā mākslā Hāgas Karaliskajā konservatorijā Nīderlandē, turpat turpinot pēcdiploma studijas senās mūzikas nodaļā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Būtu jau labi, ja vasarā, kad Liepāja pilna tūristu, tur notiktu regulāri koncerti. Būs grūti uzturēt, ja visu vasaru stāvēs praktiski tukša.

Draugiem Facebook Twitter Google+