Latvijā
Kriminālziņas

Notikusi bruņota laupīšana benzīntankā; aizdomās tur igauņus1

Foto: LETA

Šosejas benzīntankā Launkalnes pagastā pie pagrieziena uz Smilteni notikusi bruņota laupīšana, un aizdomās tiek turēti divi igauņi, kurus nodevusi sliktā krievu valodas prasme. Viņu guvums gan ir salīdzinoši niecīgs, ja salīdzina ar likumā paredzēto sodu par šādu rīcību. Patlaban tiek meklēti nozieguma aculiecinieki, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Degvielas uzpildes stacijas mūsdienās kalpo ne tikai par vietu, kur “pabarot” savas auto bākas, bet arī iestiprināties pašiem. Līdz ar visādām “ekstrām”, varētu domāt, ka arī ienākumi benzīntankā dienas laikā sasniedz pamatīgu žūksnīti skaidras naudas. Laikam tieši tādas motivācijas vadīts, kāds laupītāju pārītis mēģināja tikt pie naudas Launkalnes pagastā.

Degvielas uzpildes stacijā ir video novērošanas kameras, taču izmeklēšanā video ieraksti vēlamo rezultātu nedod. Laupītājiem bija uzvilktas maskas, un uzfilmētajā materiālā ir saskatāmas vien viņu acis, un šī nebūt nebūs no tām situācijām, kurās acu skatiens spēj nodot.

Saistītie raksti

Pārdevējas stāsta, ka iepriekšējā vakarā benzīntankā dzīvojušies daudz igauņu jauniešu. Abi uzbrucēji runājuši sliktā krievu valodā, kas liek domāt, ka laupītāji nav vietējie un ar 78 eiro lielo laupījumu ir jau tālēs zilajās.

Ja kāds naktī uz pirmdienu no pulksten 23.00 līdz 1.40 “Latvijas nafta” teritorijā vai tās apkārtnē manījis aizdomīgas personas, lūgums vērsties policijā.

LA.lv