×
Mobilā versija
+10.2°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
7. decembris, 2015
Drukāt

Notikusi sirsnīgās Ziemassvētku pasakas “Kraukšķītis” pirmizrāde (3)

Raimonda Birkenfelda fotoRaimonda Birkenfelda foto

Koncertzālē “Rīga” notikusi krāšņas muzikālās Ziemassvētku pasakas “Kraukšķītis” pirmizrāde, ar kuru Latvijas Jaunatnes teātris ieskandina svētku laiku, LA.lv uzzināja teātrī.

Muzikālās pasakas autori ir Margarita Stāraste, Niks Matvejevs un Marats Samauskis, bet jaunā iestudējuma režisors – Ivars Lūsis. Lomās darbojas Miks Galvanovskis, Pēteris Šogolovs, Zigurds Neimanis, Dace Makovska, Raimonda Vazdika, Sandis Bergholds, Madara Celma un Latvijas Jaunatnes teātra Bērnu un jauniešu studijas audzēkņi.

“Šī ir ļoti krāsaina un muzikāla izrāde, kurā uz skatuves redzam ap 40 aktieru un dziedātāju. Īpašu atzinību pirmizrādes skatītāji veltīja oriģinālajiem un krāšņajiem kostīmu mākslinieces Jūlijas Ļahas veidotajiem tērpiem”, teic iestudējuma producents Juris Millers.

Izrādes laikā skatītāji dodas aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsenus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus. Šogad skatītājiem būs iespēja šo izrādi noskatīties vēl tikai divas reizes – 15. un 25. decembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Iesaku apmeklēt, ļoti pozitīvi, Kraukšķīša dziesmiņa vēl aizvien skan galvā.

  2. Kraukkkkkšķītis Atbildēt

    Šī bija fantastiska izklaide visai ģimenei – bērniem patika, spilgti, krāsanai. Ļoti iesaku!

  3. Ljoti,ljoti jauka izrādee iesaku!

Draugiem Facebook Twitter Google+