×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Notikusi traģēdija uzņēmumā “Depo”; par notikušo sākts kriminālprocess (9)

Foto LETAFoto LETA

Šodien tirdzniecības uzņēmuma “Depo” loģistikas centrā noticis nelaimes gadījums, kurā, neraugoties uz operatīvu glābšanas un ātrās palīdzības dienestu ierašanos, bojā ir gājis uzņēmuma darbinieks, teikts “Depo” paziņojumā medijiem.

Šobrīd notiek negadījuma apstākļu izmeklēšana. Situācija ir precīzi fiksēta video novērošanas ierakstā, kas nodots tālākai izmeklēšanai atbildīgajiem dienestiem.

Uzņēmuma vadība ir informējusi bojā gājušā darbinieka ģimeni, kurai tiks sniegta nepieciešamā palīdzība. Uzņēmums arī ir sazinājies ar pašvaldības sociālās palīdzības dienestu.

Uzņēmuma “Depo” vadība un darbinieki izsaka visdziļāko līdzjūtību nelaimes gadījumā bojā gājušā kolēģa piederīgajiem.

Valsts policijā apliecināja, ka par notikušo sākts kriminālprocess, lai noskaidrotu negadījuma precīzus apstākļus.

Kā ziņots, Depo” apgrozījums 2015.gadā bija 185,91 miljons eiro, bet peļņa – 10,66 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

“Depo DIY” dibināta 2004.gadā, tas pieder uzņēmumam SIA “DMT Pluss”, kura lielākais īpašnieks savukārt ar 25,19% daļu ir Andris Kozlovskis, pa 19,94% daļu pieder Verai Marinkēvičai, Artim Kozlovskim un Vinetai Atvarai, bet 15% daļu pieder SIA “Ausekļa ielas nams”.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Diemžēl, mūsdienu īstenībā cilvēks savā darbavietā ir pārvērsts par vergu uz 8 stundām: viņš tiek steidzināts … līdz ar to palielinās stress darba vietās … Vai nav laiks Latvijai pieņem likumu ”Par stresu darbavietās”???, kas aizstāvētu vienkāršos darbiniekus no pārpūles un iztapības (aizstāvētu no vadības mobinga)??? … kā iznākumā cilvēks iet bojā …

  2. DEPO benificiāri ir Islandieši.

  3. Īstie Depo benificiāri ir Islandes biznesmeņi.

  4. Zemas cenas katru dienu!

  5. Par Depo-intresanti kā ,tad īsti skaistās tās noliktavas kas ir pie citiem depo:):):):)
    inspektori jau arī ir cilvēki 🙂 mājās un vasarnīcas jāremontē

  6. kāpēc tad Rungainis nav minēts līdzīpašnieku sarakstā?

Draugiem Facebook Twitter Google+