×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
12. oktobris, 2016
Drukāt

Notriekta uz gājēju pārejas, mirst 17 gadus veca meitene: Policija meklē aculieciniekus (29)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Precizēta negadījuma diena – vakar, 11.oktobrī.

Rojas novadā otrdien notika ceļu satiksmes negadījums, kurā no gūtajām traumām jauniete zaudējusi dzīvību notikuma vietā. Policija lūdz atsaukties aculieciniekus.

Traģēdija notika plkst. 7.40 Rojas novadā uz ceļa Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka, 86.km virzienā no Kolkas. 1949.gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli “Nissan X-Trail” un uzbrauca 1999.gadā dzimušai jaunietei, kura šķērsojas ceļa braucamo daļu pa gājēju pāreju. Jauniete no gūtajām traumām notikuma vietā nomira. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka netālu no negadījuma vietas, pieturā ar nosaukumu “Pūrciems” atradās vairāki cilvēki, kuri, iespējams, ir redzējuši notikušo. Jebkura informācija būs noderīga, tāpēc policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri ir bijuši liecinieki šim negadījumam un zvanīt uz tālruņa numuriem 63202700; 63202702 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē.

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. ES>to Tu izklausies izjāto pe-žu meistars!? KĀ tu zini, ka tā pāksts izjāta????????? Pats biji pie vainas???????????? Stulbums,grandiozums, kas tik nav jālasa komentāros pat šādos gadījumos!!!!!!!!!!

 2. Līdzjūtība ģimenei! Atbildēt

  izklausās šausmīgi un tas notiek arvien biežāk un biežāk…kas tam ir par cēloni?

 3. Līdzjūtība meitenes tuviniekiem! Atbildēt

  Līdzjūtība 17 gadīgās meitenes mazajai māsiņai un tuviniekiem…
  =
  LV vispār sabiedrība degradējusies- nav elementāras cieņas vienam pret otru.
  Šogad jau tik daudzi ir sabraukti/ notriekti uz gājēju pārejām
  67 gadīgs mūlāps mauc, neievērojot ceļazīmes un pat gājēju pāreju …
  Vai vecajam kraķim caureja bija piemetusies, ka mauca uz to ātrāko, pārkāpjot noteikumus?

 4. Vēl šokēja fakts, ka sievai, lai sniegtu liecību nācās ar trim maziem bērniem nosēdēt mašīnā no 7.30 – 9,45.

  • Nebrīnos par mentu impotenci! Atbildēt

   Nebrīnos, jo mentu IMPOTENCE un TRULUMS ir neaprakstāms …
   Vai menti varonīgi masturbēja? ja bija vajadzīgas 2 stundas, lai pieņemtu liecību un vēl TIZLI TŪĻĀJĀS, lai gan līdzās bija sieviete ar 3 maziem bērniņiem!
   Vai pierakstījāt IMPOTENTO mentu auto numuru?

 5. Jūs skārusi dezinformācija! Pie gājēju pārejas nebija apstājusies neviena mašīna. Avārijas izraisītājs apzdīšanu veica metrus 100 pirmas gājēju pārejas. Nesamazinot ātrumu pabrauca garām 70 km un 50 km ātruma ierobezhojuma zīmēm. Tāpat bez bremzēšanas notrieca meiteni, kas jau bija uz gājēju pārejas. remzēšanas ceļš sākas ~ 5 metri pēc gājēju pārejas. Meitenes līķis atradās aptuveni 50 metrus no sadursmes ar auto. Apdzītā autovadītāja bija mana sieva kura veda bērnus uz skolu un dārziņu. Viņa arī apstājās ceļa malā pie gājēju pārejas lai novāktu no ceļa šokā esošo cietušās mazo māsiņu un sniegtu palīdzību cietušajai. Diemžēl pulsa nebija. Sirds masāža nelīdzēja. Mani šokē tikai tie pieturā esošie pieaugušie, kuri ir itkā kaimiņi varētu būt, kas mierīgi sakāpa autobusā un aizbrauca!??? Tāpat, gribu pateikt lielu paldies, sievas un savā vārdā, blakus dzīvojošajam vīrietim, kas palīdzēja veikt sirds masāžu un izsauca ātros. Nu tāds skumīgs stāsts.

  • Paldies! > Aculiecinieks Atbildēt

   Paldies, ka pastāstījāt par notikušās TRAĢĒDIJAS apstākļiem …
   jautājums:
   Vai tas 17-gadīgās meitenes SLEPKAVA ir apcietināts?

 6. kāpēc gājēji ir tik augstprātīgi un neskatās ,kas notiekas-vai tevi laiž,vēlreiz un vēlreiz pārliecināties un tad spert katru soli. Es vecmāmiņa borēju to saviem bērniem un mazbērniem, zinot kādi šoferi braukā ,kādas vielas lieto, nu jāuzņemas arī atbildība pašiem un tā ir PĀRLIECINĀTIES,PĀRLIECINĀTIES VAI VARI ŠĶĒRSOT gājēju ceļu,josatiksme ir liela un zirgu pajūgu nav.Līdzjūtība.

  • Kada te runa par augstpratibu…. Taja pasa Austrija, ejot pari ielai, tu vel tikai sper vienu soli, ka jau masinas ir apstajusas, un dod celu. Te ir kultura vaina….prieks but daudzas ES valstis, un izbaudit soferisu pieklajibu. Mums te vel ka lidz debesim…. kuram autins lielak, tas uz cela lielaks varonis.

  • Zini ko aiztaisi muti .
   Gajēju pareja ir gajeju pareja .Soferiem ir jaskatas,likumi ir likumi .Nejegas .
   Neesat dzirdejusi-pamajiet soferiem un vini pamas jums preti ?
   Ko jus tur dirsat .

  • Izjāta pe-ža, aizver savu izjāto pāksti!
   Riebjas šitās stulbā bābas, kuras ir par stulbu, lai iedziļinātos notikušajā
   un tik vervelē savas pamācības!

 7. Es ceru,ka to šoferi iemetīs cietumā,un ģimene piedzīs milzu kompensāciju. Ne jau lai iedzīvotos,bet tagad māsiņa,kuras acu priekšā notika nelaime vajadzēs milzu palīdzība. Nespēju iedomāties kā šādā brīdī var palīdzēt bērnam,kuram acu priekšā var teikt tīši nogalināja māsu. Vai kāds vispār ar ko tādu var spēt sadzīvot…

 8. LV satiksme netiek kontrolēta Atbildēt

  Vadošais princips: Jo lielāks braucamais, jo lielākas tiesības.

 9. Kad beidzot daļu atbildības prasīs no autoskolu pasniedzējiem?Nebūtu taču grūti klasificēt,kuru skolu apmācītie izdara visvairāk smagus satiksmes noziegumus.Sliktākie pasniedzēji ātri zaudētu apmācāmos un upuru skaits uz ceļiem mazinātos.

  • 1949.gadā dzimis vīrietis
   Šo izlasīji? Tas šoferis, iespējams, tiesības nolicis 1969 gadā. Par kādu autoskolu atbildību var būt runa??? Pēc statistikas šausmīgākās avārijas notiek tieši ar šoferiem, kuri tiesības nolikuši līdz 1998-2000 gadam. Jaunie šoderi taisa ātrumpārkāpumus, nositās dēļ ātruma. Vecie viena liela daļa (ap 70%) ir CSN nezinoši. Pati tagad lieku tiesības. Prasības ir ļoti lielas.
   P.S. līdzjūtība piederīgajiem….šausmīgs zaudējums…no sirds jūtu līdz.

  • Kāds te sakars ar autoskolu??!!! Jābūt taču galīgam idiotam, lai visur vainotu autoskolas! Smadzenes neviena autoskola tukšā paurī neieliks!!!

 10. Tas vadītājs ir ..! Viņš atņēma citam cilvēkam dzīvību! Viņam pienākas nāves sods! Un lūk atkal pierādījums! Ka Latvijā vajag Nāves sodu!

 11. Liecinieki ir bijuši,arī sieviete kas piestāja savu auto lai palaistu meitenes pāri ceļam un redzēja visu notikušo. Izlekusi no mašīnas kliedza -PALĪGĀ,bet pie pieturas stāvošie neviens neizkustējās ne no vietas…diemžēl tāda attieksme uz traģēdiju.

 12. Mazliet pielabošu, tas notika 11 oktobrī.

 13. Traģēdija notika Trešdien 12.oktobrī plkst. 7.40 Rojas novadā uz ceļa Tukums-Ķesterciems-Mērsrags-Kolka, 86.km virzienā no Kolkas. 1949.gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli “Nissan X-Trail” un uzbrauca 1999.gadā dzimušai jaunietei, kura šķērsojas ceļa braucamo daļu pa gājēju pāreju. Jauniete no gūtajām traumām notikuma vietā nomira. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

  Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka netālu no negadījuma vietas, pieturā ar nosaukumu “Pūrciems” atradās vairāki cilvēki, kuri, iespējams, ir redzējuši notikušo.
  ————————————–
  Tas ir nerakstīts likums, ka pie GĀGĒJU pārejas un autobusu pieturām ir JĀSAMAZINA ātrums …
  Līdzjūtība 17-gadīgās meitenes tuviniekiem …

  • Traģēdija notika jau 11.oktobrī. Šoreiz redzams, ka raksta sastādītājs(-āja) vai nu tiek apzināti maldināts (-āta) vai arī neseko ziņām citos portālos. Jaunieti pazīstu personīgi un nevaru pat izteikt cik lielu šoku manī izraisīja šofera izdarība.

  • Lai papildinātu Jūsu teikto ar faktiem, pirms gājēju pārejas ir uzstādīti DIVI ātruma ierobežojumi – 70, kas pārtop par 50, kā arī pastāv fakts, ka pāreja ir pilnībā pārskatāma un paredzama jau no 70 zīmes (braucot no Kolkas puses, kā šajā gadījumā), tā kā pārsteiguma faktoru šeit var pavisam izslēgt. Es, goda vārds, nesaprotu kur cilvēciņam prāts bijis apdzenot pie gājēju pārejas nostājušos auto.

  • Es šo ceļa posmu ļoti labi pārzinu. Proti, labu gabalu pirms gājēju pārejas ir zīme 70 un pēctam 50.

Draugiem Facebook Twitter Google+