Noturēja pārsvaru
 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti vakar Jaroslavļā saspringtā cīņā ar 2:1 pārspēja Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas “Lokomotiv”.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

“Dinamo” labā vārtus guva Sandis Ozoliņš un Marsels Haščāks, kuram šis bija pirmais mačs pēc traumas izārstēšanas, bet vārtsargs Mikaēls
Telkvists atvairīja 26 no 27 pretinieku metieniem.

Spēles scenārijs izvērtās ļoti negaidīts. “Lokomotiv” parasti 60 minūšu laikā neielaiž vairāk par vienu divām ripām, bet šoreiz jau pirmā perioda vidū tablo vēstīja 2:0 “Dinamo” labā. Vispirms Ozoliņš izmantoja Ginta Meijas piespēli no aizvārtes, bet tad precīzs bija Haščāks, kurš nebija spēlējis kopš 8. septembra. Punktu par rezultatīvu piespēli KHL debijas mačā nopelnīja Deivids Sarkanis. 13 spēlēs HK “Rīga” sastāvā Krievijas jaunatnes līgā 18 gadus vecais uzbrucējs nopelnījis vien trīs punktus (1+2). Kopā ar viņiem ceturtajā maiņā darbojās Māris Bičevskis, kuram šis bija pirmais sezonas mačs “Dinamo” kreklā.

Pēc otro vārtu zaudējuma “Lokomotiv” vārtos Kērtisu Sentfordu nomainīja Vitālijs Koļesņiks. Otrajā periodā, atvairot Mika Indraša izgājienu, viņš ļāva mājiniekiem palikt spēlē. Kopumā gan krietni karstāk gāja pie Telkvista vārtiem. “Dinamo” otrajā periodā nopelnīja četrus noraidījumus, tomēr savu cietoksni izdevās nosargāt neieņemtu.

Mājiniekiem cerību atgrieza Miķeļa Rēdliha… četru minūšu noraidījums 46. minūtē. No defekta iznāca efekts un mazākumā rezultātu samazināja Daniils Apaļkovs. Tomēr tas arī bija viss, Rīgai uzvara un punkti astoto maču pēc kārtas, kopā 22 spēlēs 42 punkti un trešā vieta Rietumu konferencē. Pēdējo spēli pirms izlašu pārtraukuma dinamieši aizvadīs piektdien Čerepovecā pret “Severstaļ”, kur galvenā trenera asistents ir Andrejs Maticins. “Severstaļ” tāpat kā “Lokomotiv” sīvi cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēļu zonā.

KONTINENTĀLĀ HOKEJA LĪGA

Jaroslavļas “Lokomotiv” – Rīgas “Dinamo” 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) 08:37 Ozoliņš (Šekura, Meija) 0:1, 10:14 Haščāks (Sarkanis) 0:2, 48:13 Apaļkovs (Plotņikovs, maz.) 1:2.