×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2013
Drukāt

Noturot rotaļu ieroci par īstu, ASV policija nošauj 13 gadu vecu zēnu

Foto: © MyTopShelf - Fotolia.comFoto: © MyTopShelf - Fotolia.com

SONY DSC

ASV Kalifornijas štatā policija nošāvusi 13 gadus vecu zēnu, kas nesa rotaļu šaujamieroci. kas izskatījās kā īsts, vēstīja vietējā policija un plašsaziņas līdzekļi.

Zēns, kas identificēts kā Endijs Lopess un plašsaziņas līdzekļos tiek raksturots kā populārs savā skolā, otrdien gāja pa ielu, kad šerifa palīgi zēna rokās esošo rotaļu ieroci, kas šauj ar bumbiņām, noturēja par īstu. Viņi lika zēnam ieroci nomest “un tūlīt pēc tam šerifa vietnieki no savām pistolēm raidīja vairākus šāvienus uz subjektu, vairākas reizes trāpot viņam”, liecina Sonomas apriņķa šerifa biroja paziņojums.

“Kad apkaimē drošība tika atjaunota, šerifa vietnieki noskaidroja, ka ierocis bija šaujamieroča kopija,” atzina šerifa birojs.

Vietējie plašsaziņas līdzekļi vēstīja, ka upuris ir 13 gadu vecs. Policija to nav apstiprinājusi, bet savā līdzjūtībā norādīja uz upura jaunību.

“Kā divu dēlu apmēram tajā vecumā tēvs es nespēju pat iedomāties sēras, ko pārdzīvo šī ģimene,” savā paziņojumā norādīja Sonomas apriņķa šerifs Stīvs Freitass.

Otrdien notikusī apšaude ir šokējusi vietējo sabiedrību Santarosas pilsētā, kas atrodas apmēram 80 kilometrus uz ziemeļrietumiem no Sanfrancisko.

Jaunākais traģiskais notikums saistībā ar ieroču pielietojumu ASV piedzīvots dienu pēc tam, kad 12 gadu vecs zēns Nevadā atklāja uguni savā skolā, nogalinot skolotāju un ievainojot divus skolēnus līdz pats izdarīja pašnāvību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+