Mobilā versija
Brīdinājums -1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
9. jūnijs, 2016
Drukāt

Notver 14 robežpārkāpējus

Foto - Ilze PētersoneFoto - Ilze Pētersone

Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas–Krievijas robežu nelegāli mēģināja šķērsot 14 personas, informēja Valsts robežsardzē.

Piektdien Balvu novadā robežsargi aizturēja četrus Indijas pilsoņus, kuri iepriekš bija nelikumīgi šķērsojuši valsts robežu, savukārt dienu vēlāk – 4. jūnijā – Zilupes novadā par tādu pašu pārkāpumu robežsargi aizturēja sešus Vjetnamas pilsoņus un vienu Krievijas pilsoni, kas šos cilvēkus pārvietoja. Naktī uz 6. jūniju tika aizturētas vēl trīs valsts robežu nelikumīgi šķērsojušas personas, no kurām, pēc viņu teiktā, divas bija Indijas pilsones un viena Nepālas pilsone. Pēc Krievijas robežsargu sniegtās informācijas, arī viņi aizvadītajā nedēļā bija novērsuši trīs nelikumīgas Krievijas–Latvijas valsts robežas šķērsošanas gadījumus un kopumā aizturējuši 43 Vjetnamas pilsoņus un četrus personu pārvietotājus, visus Krievijas pilsoņus. Kopš gada sākuma par Latvijas–Krievijas vai Latvijas–Baltkrievijas valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu ir aizturētas jau 20 personu grupas.

 

UZZIŅA

Kopumā šogad par “zaļās” robežas nelikumīgu šķērsošanu aizturēti 136 trešo valstu piederīgie, tostarp 88 Vjetnamas pilsoņi, un 22 personu pārvietotāji, 14 Krievijas, trīs Latvijas, divi Ukrainas, un pa vienam Tadžikistānas, Lietuvas un Moldovas pilsonim, savukārt pērn visa gada garumā aizturēti 463 trešo valstu piederīgie, tostarp 309 Vjetnamas, 70 Irākas, 30 Afganistānas un 25 Krievijas Federācijas pilsoņi.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+