×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Notver Igaunijas pilsoni par draudiem uzspridzināt lidmašīnu (2)

Ilustratīvs fotoIlustratīvs foto

Igaunijas Drošības policijas (KaPo) darbinieki aizturējuši Igaunijas pilsoni, kurš tiek turēts aizdomās, ka pagājušajā vasarā draudējis uzspridzināt lidmašīnu, kas veic reisu starp Igauniju un Vāciju.

Harju apriņķa tiesa pēc Ģenerālprokuratūras pieprasījuma noteikusi aizturētajam drošības līdzekli divu mēnešu apcietinājumu.

Pērn naktī uz 25.jūliju Tallinas lidostai un Drošības policijai piezvanīja vīrietis, kurš apgalvoja, ka esot no grupējuma “Islāma valsts”, un paziņoja, ka viņam esot nodoms nedēļas laikā uzspridzināt kādu no lidmašīnām, kas veic reisu no Igaunijas uz Vāciju. Zvanītājs runāja angliski un zvanīja no mobilā tālruņa, kam bija Igaunijas numurs. Telefonsarunas brīdī viņš atradās Igaunijas teritorijā.

Pirmstiesas izmeklēšanu par lidojumu drošības apdraudēšanu veic KaPo un vada Ģenerālprokuratūra.

Kā pastāstījusi valsts prokurore Inna Omblere, aizturētais nopratināšanas laikā atzinies, ka izteicis šādus draudus, un sniedzis savu skaidrojumu par lietas faktiskajiem apstākļiem. Viņa norādījusi, ka šobrīd KaPo pārbauda liecības, tādēļ sīkāka informācija netiks sniegta.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skaidrs ka tas ir Igaunija dzivojas krievs kurs sanem naudu no Kremla .

  2. Igaunijas drošības policija aiztur pilsoni par draudiem telefonā “uzspridzināt lidmašīnu”, bet mūsu drošības policija par līdzīgiem draudiem internetā “apšaut deputātus” nevienu neaiztur, jo tur neesot nozieguma sastāva! Interesanti, jo draudi paliek draudi, lai arī abos gadījumos nav realizēti! Te var salīdzināt, kā šīs iestādes strādā.

Draugiem Facebook Twitter Google+