×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Notver pamatīgi iereibušu pusaudzi ar svešām autovadītāja tiesībām

Foto LETAFoto LETA

Likumsargi vakar pie pamatīgi iereibuša pusaudža atraduši “zālīti” un svešas autovadītāja tiesības, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Šonakt RPP darbinieki saņēma informāciju par vairākiem jauniešiem, kuri Pulkveža Brieža ielā lieto alkoholiskos dzērienus. Ierodoties norādītajā adresē, pamanīti četri jaunieši, taču alkoholiskie dzērieni notikuma vietā netika manīti. Veicot pārrunas ar jauniešiem, konstatēts, ka divi no viņiem ir nepilngadīgi un alkohola reibumā, par ko liecināja spirtam raksturīgā smaka, kas bija jūtama sarunas laikā.

Abi nepilngadīgie atzinās, ka lietojuši alkoholiskos dzērienus. Ņemot vērā, ka jaunieši bija nepilngadīgi, viņi aizturēti un nogādāti dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude. Noskaidrots, ka viens no jauniešiem ir 1,42 promiļu reibumā, bet otrs – 2,89 promiļu reibumā.

Dežūrdaļas telpās pie vienas no personām pamanīts zaļas krāsas augu maisījums, kas iepakots caurspīdīgā maisiņā, un citai personai piederoša autovadītāja apliecība. Jaunietis kārtības sargiem atzinās, ka viela, kas atrodas maisiņā ir marihuāna. Puisis to esot iegādājies no paziņas.

Sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskās vietās, pēc kā vienai no personām pakaļ ieradās māte. Savukārt otra persona, pie kuras atrasta “zālīte”, nodota Valsts policijas (VP) darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+