×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. septembris, 2014
Drukāt

Notver vīrieti, kurš draudēja uzspridzināt Valmieras autoostu

Rekonstruēta Valmieras autoosta

Valmieras autoosta.

Valmieras kriminālpolicija aizdomās par viltus informācijas sniegšanu saistībā ar Valmieras autoostā ievietotu sprādzienbīstamu priekšmetu pirmdien aizturēja 1974. gadā dzimušu vīrieti, informē Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Virse.

Iespējamās vainīgās personas identitāti policija jau bija noskaidrojusi 16. septembra vakarā, bet pirmdien vīrietis atrasts un aizturēts. Iepriekš par notikušo policijā sākts kriminālprocess.

Policija vērš ikviena uzmanību, ka šādas nepamatotas informācijas sniegšana nav joks, jo operatīvie dienesti uz to reaģē nekavējoties un tiek iesaistīti ievērojami cilvēkresursi, lai nodrošinātu sabiedrisko drošību un novērstu iespējamos draudus cilvēku veselībai un dzīvībai Tāpat, izmantojot mūsdienās pieejamos tehniskos līdzekļus, zvanītājs tiek noskaidrots salīdzinoši īsā laika posmā. Šajā gadījumā persona noskaidrota jau tajā pašā dienā.

Tāpat ir jāņem vērā, ka par nepatiesa paziņojuma par sprāgstošas vielas ievietošanu kādā iestādē iestājas ne tikai kriminālatbildība, bet arī draud sods līdz pat reālai brīvības atņemšanai. Turklāt vainīgajai personai jārēķinās ar faktu, ka nāksies kompensēt visu šajā procesā iesaistīto dienestu, iestāžu, uzņēmumu materiālos zaudējumus, brīdina policijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+