Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
6. septembris, 2016
Drukāt

Notverts kārtējais meklēšanā izsludinātais “zaķis”

Foto RPPFoto RPP

Vakar, 5.septembrī, sabiedriskajā transportā aizturēts kāds meklēšanā izsludināts vīrietis, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP darbinieki sniedza palīdzību Rīgas satiksmes kontroles dienesta darbiniekiem, kuri sabiedriskajā transportā konstatēja, ka kāds vīrietis nav norēķinājies par saņemto pakalpojumu.

Vīrietis izsēdināts no sabiedriskā transporta un veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka viņš ir izsludināts meklēšanā.

31 gadu vecais vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+