Novājinātie valmierieši zaudē studentiem 0

Latvijas basketbola līgas (LBL) čempionātā Latvijas Universitātes komanda savā laukumā ar 75:66 uzveica blāvi spēlējošo BK “Valmiera”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 107

Studentiem jau spēles sākumā izdevās izvirzīties nelielā vadībā, bet pirmās ceturtdaļas beigās viņi veica vislielāko atrāvienu, no 13:10 panākot 22:12. Kad otrajā ceturtdaļā “Latvijas Universitātes” pārsvars pieauga līdz 14 punktiem (32:18), viesi uzsāka pakaļdzīšanos un pārtraukumā devās ar tikai divu punktu deficītu (35:33), bet trešajā ceturtdaļā pat uz brīdi izvirījās vadībā. Sekoja mājinieku izrāviens 9:0, un rezultāts pirms pēdējās ceturtdaļas kļuva neizšķirts – 52:52. Līdz tās vidum neliels pārsvars bija valmieriešiem, taču tad studenti parādīja izcilu komandas spēli un pēdējās piecās minūtēs ļāva viesiem gūt tikai divus punktus, pašiem sametot desmit. Valmierieši spēles beigās vēl izmisīgi centās rezultātu starpību samazināt ar Mārča Vītola un Māra Ziediņa trīspunktu metieniem, tomēr nesekmīgi. “Latvijas Universitātes” basketbolisti šajā mačā veica 21 rezultatīvu piespēli.

Turnīra tabulā abas komandas ir līdzās: BK “Valmiera” (5-12) astotajā vietā, “Latvijas Universitāte” (4-13) – devītajā.

REZULTĀTI. BASKETBOLS

LBL ČEMPIONĀTS

Latvijas Universitāte” – BK „Valmiera” 75:66 (22:12, 35:33, 52:52), Aizpurs 23+7 AB, Zēbergs 10, Rubenis un Engers pa 8; Hērts 14, Rozītis un Dovers pa 13.