Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. augusts, 2016
Drukāt

Novārgušus atrod nedēļu vienus dzīvoklī atstātos kaķus (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Valsts policijai vakar iedzīvotāji paziņoka, ka kādā dzīvoklī Rīgā, Ozolciema ielā, iespējams, bez saimnieku gādības atstāti kaķi un viņu ņaudēšana jau ilgstoši dzirdama pa atvērto ceturtā stāva logu. Iedzīvotāji apgalvoja, ka dzīvokļa saimniece jau nedēļu nav bijusi savā īpašumā.

Policisti sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pa logu iekļuva dzīvoklī. Tika konstatēts, ka dzīvoklī atrodas trīs kaķi – divi no tiem ir novārguši, bet viens jau beigts. Rūpes par vienu no dzīvniekiem uzņēmās kaimiņiene, bet otru Pārtikas un veterinārais dienests nogādāja veterinārajā klīnikā.

Noskaidrots, ka dzīvokļa saimniece ir 1961. gadā dzimusi sieviete, kuras atrašanās vieta pagaidām nav noskaidrota.

Saistībā ar notikušo uzsākta resoriskā pārbaude, lai izvērtētu saimnieces atbildību un pārējos notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kaimiņi ātrāk nevarēja ziņot?

  2. varbūt ar saimnieci kas slikts atgadījies…:(

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+