Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. novembris, 2015
Drukāt

Novembra pirmajā nedēļā aukstums prasījis divu cilvēku dzīvības (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Novembra pirmajā nedēļā Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti divi miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

Saulkrastos kāpu zonā nosalis ticis atrasts kāds 1961.gadā dzimis vīrietis. Viņam asinīs konstatētas 2,39 promiles alkohola.

Savukārt Rīgas reģionā uz ielas nosalis atrasts aptuveni 40 gadus vecs vīrietis. Viņam asinīs konstatēta 1,61 promile alkohola.

Jau vēstīts, ka šoruden – no 1.septembra līdz 23.oktobrim – VTMEC nogādāti septiņi miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, aģentūra LETA uzzināja centrā.

Šajā laikā no aukstuma miruši seši vīrieši un viena sieviete. Vecākais no nosalušajiem ir kāds 94 gadus vecs vīrietis, kurš Saulkrastu novadā ticis atrasts dārza mājā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ................... Atbildēt

    sabiedriskajā transportā vēl lopkūts

  2. ................... Atbildēt

    maz………….

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+