×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Novembra sākumā Latvijā koncertēs Midžs Jūrs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kā jau informēts agrāk, pēc 4 gadu pārtraukuma Latviju ar koncertiem apmeklēs skotu dziedātājs, komponists, producents un labdarības pasākumu organizētājs Midžs Jūrs. Šoreiz viņa akustisko koncertu tūre mūsu zemē ietvers Jelgavas kultūras centru (6. novembrī), Latgales vēstniecību “Gors” Rēzeknē (7. novembrī) un Vidzemes koncertzāli “Cēsis” (8. novembrī).

Kādā intervijā Midžs Jūrs atklāj: „Mani akustiskie šovi ir īsti un patiesi; tie ir tik godīgi, cik vien godīgi tie var būt. Tas tik ir pārbaudījums, vai ne?! Ja Tu vari stāvēt pie mikrofona prožektoru apgaismojumā tikai ar akustisko ģitāru vien un noturēt cilvēku uzmanību pusotru stundu, tad Tu kaut ko dari pareizi.”

Sākot mūziķa karjeru 1972. gadā, pa īstam M.Jūra talants atplaukst grupās Visage un Ultravox, un vēlākajā solokarjerā. Jau pirmais Ultravox albums ar Jūra piedalīšanos – “Vienna” (1980)

– iegūst platīna statusu Lielbritānijā. Nākamie četri albumi, kuros piedalās Midžs, visi ierindojas britu Top 10, padarot Ultravox par vienu no spilgtākajām “jaunās romantikas” grupām. Tādi hiti kā “Vienna”, “Dancing With Tears In My Eyes”, “Hymn”, “I Came To Dance”, “Love’s Great Adventure” un virkne citu labi zināmi jebkuram mūzikas pazinējam.
80. gadu vidū Midžs Jūrs pievēršas solokarjerai. Viņa pirmajā albumā “The Gift” iekļautā kompozīcija “If I Was”

vienlaikus triumfē britu un īru topos. Savukārt, 1998 .gadā iznākušais hits Breathe, viesojas vairākos Eiropas topos.
Šī gada 7. jūlijā iznāca Midža Jūra jaunākais albumu „Fragile”. Šajā albumā iekļauta dziesma “Dark, Dark, Night”, kurā piedalījies arī Mobijs. Kā atzīst pats Jūrs: „Ļoti iespējams, ka “Fragile” ir pats intīmākais un atklātākais albums, kuru es jebkad esmu izdevis.”

“Fade To Gray”

“Dancing With Tears In My Eyes”, “Vienna”, “Hymn”, “If I Was”, “Breathe”, “Do They Know It’s Christmas?” un vesela virkne citu hitu to oriģinālās balss – Midža Jūra – izpildījumā. Tas vienkārši jādzird!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+