×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. septembris, 2014
Drukāt

Novembra sākumā notiks pasaules mūzikas festivāls “Porta”

Foto - LetaFoto - Leta

1. novembrī un 8. novembrī mūzikas namā “Daile” notiks pasaules mūzikas festivāls “Porta”, aģentūru LETA informēja festivāla sabiedrisko attiecību koordinatore Ilze Lasmane-Brože.

Festivālu 1. novembrī plkst.17 mūzikas namā “Daile” atklās rūpīgi atlasītu dokumentālo filmu programma. Plkst.18 uz skatuves kāps dziesmu autore, instrumentāliste un vokāliste no Fēru salām “Eivøra”. Plkst.20.30 klausītāji varēs iepazīt pasaules mūzikas kvartetu no Ukrainas “DakhaBrakha”. Apvienības nosaukums vecajā ukraiņu valodā nozīmējot “dod un ņem”.

Spožo viesu un piesātinātās mūzikas dēļ festivāla organizatori programmu šogad apzināti plānojuši divās nedēļas nogalēs, lai apmeklētājiem ļautu iedziļināties un izbaudīt gūto pieredzi. 8. novembrī plkst.17 mūzikas namā “Daile” festivālu turpinās dokumentālo filmu programma. Plkst.18 koncertu sniegs duets no Austrijas “Catch-Pop String-Strong”, un plkst.19.30 klausītājiem būs iespēja baudīt Indijas pasaules mūzikas izpildītāju “Prem Joshua & Band”.

Festivāls “Porta” šogad iepriecinās pasaules mūzikas cienītājus arī ārpus galvaspilsētas. 7. novembrī plkst.19 koncertu Saldus Mūzikas un mākslas skolā sniegs Valtera Pūces Latvijas un Irānas projekts “DaGamba”, savukārt 9. novembrī plkst.16 grupa “Catch-Pop String-Strong” no Austrijas un “DaGamba” koncertus sniegs Ogres Kultūras centrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+