Bizness
Citi izdevumi

Novembrī grāmatnīcās nonāks biznesa literatūras bestsellers “Kolektīvais ģēnijs” 0

Ar “Lattelecom” atbalstu izdevniecība “Lauku Avīze” laidīs klajā grāmatas “Kolektīvais ģēnijs” (Collective Genius) tulkojumu latviešu valodā. Lai arī oriģināldarbs iznāca vien pirms diviem mēnešiem, tādi starptautiskie mediji kā “The Business Insider”, “The Washington Post Inc Magazine” to jau atzinuši par vienu no izcilākajām grāmatām biznesa jomā šogad. Grāmata veltīta inovāciju līderības tēmai, atklājot, kā vadīt komandu, kas spēj radīt inovācijas atkārtoti.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

“Īpaši aktuāla un vērtīga ir grāmatas praktiskā pieeja, ar konkrētiem piemēriem demonstrējot inovāciju iedzīvināšanas procesu, tostarp komandas motivēšanu pieņemt lēmumus par inovācijām ierobežota budžeta, saspringtu termiņu un nedefinētas uzņēmuma struktūras apstākļos,” par grāmatu stāsta “Lattelecom” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Grāmatas centrālā tēma ir inovāciju vadības veiksmes priekšnosacījumi mūsdienu strauji mainīgajā pasaulē. Izdevumā “Kolektīvais ģēnijs” apskatīti vairāki tādu spilgtu līderu kā eBay, Google, Pixar Animation Studios, Volkswagen, Pfizer u.c. darbības piemēri, atklājot to vadītāju stratēģisko domāšanu inovāciju ieviešanā. Darbs veltīts ikvienam, kas interesējas par moderniem vadības principiem.

Izcilā pētniece Linda A. Hilla (Linda A. Hill) kopā ar kādreizējo Pixar studijas tehnoloģiju ģēniju Gregu Brando (Greg Brandeau), Masačūsetsas tehnoloģiju institūta pētnieci Emīliju Trūlavu (Emily Truelove) un grāmatas “Priekšniekam būt” (Being the Boss) līdzautoru Kentu Lainbeku (Kent Lineback) darbā „Kolektīvais ģēnijs” atklāj, ka inovāciju vadība prasa īpaša veida līderību, tādu, kas ļauj vaļu un vienlaikus ierobežo organizācijas cilvēku “kolektīvo ģenialitāti”. Grāmatā stāstīts, kā risināt mūsdienu inovāciju dilemmas un kā sekmēt radošo domāšanu ierobežotos izpildes termiņos.

Grāmata “Kolektīvais ģēnijs” tiks izdota par godu Lattelecom ikgadējai starptautiskajai konferencei “Bizness un radošums”, kas šogad norisināsies 6. novembrī. Lai sekmētu inovatīvu biznesa vidi, iedvesmojoties un mācoties no pasaules izcilākajiem talantiem, Lattelecom kopš 2006. gada katru rudeni rīko starptautisku konferenci par jaunākajām tendencēm ekonomikā un sabiedrībā. Ilglaicīgs ieguldījums ir pasaulē novērtētas biznesa literatūras izdošana latviešu valodā, lai inovācijas, stratēģiska un radoša domāšana kļūtu par uzņēmēju pašu sarūpētu dāvanu Latvijai simtgadē 2018. gadā.

LA.lv