Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
19. oktobris, 2013
Drukāt

Novembrī izsolīs Čiekurkalna tirgu

Foto: LETAFoto: LETA

Čiekurkalna tirgus ēka.

Maksātnespējīgā “Čiekurkalna tirgus” līdzšinējās ēku un zemes īpašnieces AS “Čiekurkalns” piederošo nekustamo īpašumu pirmā izsole paredzēta novembrī, liecina maksātnespējīgās AS “Čiekurkalns” administratores Elīnas Karstās paziņojums.

Zemes un ēku nekustamo īpašumu kā lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena ir 446 000 latu, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokļa likmi.

Izsole paredzēta 19.novembrī plkst.13 Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 33A-6A.

Kā ziņots, 9.aprīlī paredzētā “Čiekurkalna tirgus” līdzšinējās ēku un zemes īpašnieces AS “Čiekurkalns” piederošo nekustamo īpašumu izsole tika atzīta par nenotikušu.

AS “Čiekurkalns” nekustamo īpašumu kā lietu kopības novērtējums un izsoles sākumcena bija 1 200 000 latu, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokļa likmi. Izsolē iekļauto objektu kopplatība ir 11 377 kvadrātmetri.

Maksātnespējīgās AS “Čiekurkalns” administratore norādīja, ka “Čiekurkalns” kā juridiska struktūra 2012.gadā saimniecisko darbību kā tirgus vairs neveica, bet, lai nodrošinātu specifisko aktīvu – nekustamais īpašums kā tirgus – saglabāšanu, nekustamais īpašums tika nodots apsaimniekošanā trešajai personai.

AS “Čiekurkalns” maksātnespēja pasludināta 2011.gada novembra sākumā. Maksātnespējas procesa pieteikumu 2011.gada 21.oktobrī iesniedza AS “Čiekurkalns”. Pieteikumā norādīts, ka pieteicējs saistībā ar ekonomisko situāciju un apgrozāmo līdzekļu trūkumu nespēj nokārtot savas saistības pret kreditoriem.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, AS “Čiekurkalns” apgrozījums 2011.gadā bija 61 122 lati. 2011.gadā uzņēmums cieta zaudējumus 47 470 latu apmērā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 208 384 lati.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+