×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
9. novembris, 2015
Drukāt

Novembrī “McDonald’s” izvirza mērķi savākt 25 000 eiro bērnu veselības aprūpei

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tradicionāli novembrī vadošā restorānu ķēde “McDonald’s” rīko īpašu labdarības kampaņu “McHappy Day” – arī šogad uzņēmums ziedos 1 eiro bērnu veselības aprūpei par katru iedzīvotāja bildi ar kampaņas simbolu – smaidošo masku. Šogad “McHappy Day” notiek jau 9. reizi un “McDonald’s” ir izvirzījis ambiciozu mērķi savākt 25 000 eiro bērnu veselības aprūpei. Iepriekšējo gadu laikā ar kampaņas palīdzību “McDonald’s” ir ziedojis jau 245 983 eiro, lai atbalstītu “Bērnu veselības busa” darbību, kas ir sniedzis bezmaksas veselības aprūpi jau vairāk nekā 15 000 bērnu visā valstī.

“Savlaicīgi sniegta bezmaksas primārā veselības aprūpe un atbilstoša ārstēšana ir ļāvusi vairākiem tūkstošiem bērnu izveseļoties un izvairīties no nopietnām veselības problēmām. Diemžēl reģionos, īpaši attālākajās vietās, trūkst pediatru, kā arī ģimenes bieži vien nevar atļauties samaksāt par ārsta vizīti. Mēs aicinām ikvienu atbalstīt “McDonald’s” rīkoto kampaņu, tādējādi veicinot būtiskas pārmaiņas bērnu dzīvē visā Latvijā,” saka Vija Tirzmale, “Ronald McDonald House Charities Latvija” Attīstības direktore.

“Ģimenes ir tās, kuru dēļ mēs strādājam. Mēs esam ar ģimenēm kopā viņu ikdienā, svētku reizēs, un, pateicoties “Bērnu veselības busam”, arī grūtākos brīžos. Mēs aicinām ikvienu arī šogad apmeklēt “McDonald’s” restorānus un dalīties ar savu smaidu patiesi laba mērķa vārdā. Kopīgiem spēkiem mēs varēsim sniegt nepieciešamo finansiālo atbalstu, lai arī nākamgad bērni attālākajās Latvijas teritorijās varētu saņemt kvalificētu un savlaicīgu veselības aprūpi,” saka Vladimirs Jaņevskis, “McDonald’s” vadītājs Baltijas valstīs.

Kampaņas simbolu, par kuru jau otro gadu pēc kārtas ir kļuvusi smaidoša maska, visa mēneša garumā var saņemt bez maksas ikvienā “McDonald’s” restorānā. “McDonald’s” apņemas ziedot vienu eiro par katra iedzīvotāja bildi ar smaidošo masku, kas būs pievienota īpašā mājas lapā www.mcdonalds.lv/smaids/. Visa gada laikā “McDonald’s” arī ziedo fondam “RMHC Latvija” divus eiro centus no katra pārdotā “Happy Meal” komplekta bērniem.

“Bērnu veselības buss” ir 12 metrus garš moderns transporta līdzeklis, pielāgots diagnostisko un profilaktisko medicīnas pakalpojumu sniegšanai. Ar tā palīdzību “RMHC Latvija” kopā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem dodas uz Latvijas pilsētām un laukiem un nodrošina kvalitatīvu primāro medicīnisko aprūpi. “Bērnu veselības busā” bez maksas var saņemt bērnu oftalmologa, pulmonologa, neirologa, endokrinologa, gastroenterologa, logopēda un otorinolaringologs un pediatra konsultācijas. “Ronald McDonald House Charities (RMHC)” ir visā pasaulē pazīstams labdarības fonds. Kopš 1974.gada fonds visā pasaulē veido un atbalsta programmas, kas uzlabo bērnu veselību un labklājību. Līdz šim fonds ir nodrošinājis nepieciešamo veselības aprūpes atbalstu vairāk nekā 9 miljoniem bērnu 63 valstīs. Latvijā fonda pārstāvniecība tika izveidota 2007.gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+