Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
13. decembris, 2014
Drukāt

Novembrī nedaudz samazinājies pasludināto maksātnespēju skaits

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Novembrī Latvijā kopumā pasludināti 176 maksātnespējas procesi, kas ir par 16,48% vairāk nekā oktobrī, kad maksātnespēja tika pasludināta 205 reizes, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā.

Novembrī juridiskajām personām tika pasludināti 82 maksātnespējas procesi, kas ir mazāk nekā oktobrī, kad juridiskajām personām tika pasludināti 102 maksātnespējas procesi. Arī fiziskajām personām pagājušajā mēnesī maksātnespējas process pasludināts retāk – 94 reizes, salīdzinot ar 103 reizēm oktobrī.

Jau ziņots, ka 2013.gadā kopumā tika ierosināti 2380 gan fizisko, gan juridisko personu maksātnespējas procesi, kas ir par 125 vairāk nekā 2012.gadā un par 723 vairāk nekā 2011.gadā, liecina SIA “Lursoft” apkopotā informācija.

Tomēr, neskatoties uz ierosināto lietu skaita pieaugumu, to kopējais apjoms nav sasniedzis 2010.gada rekordu, kad gada laikā tika ierosināti kopumā 2814 maksātnespējas procesi.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+