×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
29. novembris, 2016
Drukāt

Novembrī pieaudzis “Saskaņas”, ZZS un “Vienotības” reitings (14)

Foto LETAFoto LETA

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis, Ministru prezidenta amata kandidāts Māris Kučinskis un partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc Zaļo un zemnieku savienības un partijas "Vienotība" pārstāvju tikšanās par atbildības jomu sadalījumu nākamajā valdībā.

Novembrī pieaudzis “Saskaņas” un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), kā arī nedaudz palielinājusies “Vienotības” popularitāte, liecina “Latvijas faktu” aptauja.

Savukārt nacionālās apvienības “Visu Latvijai”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) reitings nedaudz samazinājies.

Ja tagad notiktu Saeimas vēlēšanās, tad par “Saskaņu” balsotu 20,2% respondentu, par ZZS – 15,1%, par VL-TB/LNNK – 5,1%, bet “Vienotību” atbalstītu 4,9% vēlētāju.

Visstraujāk iepriekšējā mēnesī pieaugusi “Saskaņas” popularitāte – par 3,5 procentpunktiem. ZZS atbalstītāju īpatsvars pieaudzis par 1,3 procentpunktiem, bet “Vienotības” – par 0,1 procentpunktu.

VL-TB/LNNK reitings samazinājies jau vairākus mēnešus – novembrī tas samazinājies par 1,8 procentpunktiem salīdzinot ar oktobri, kad tas bija 6,9%.

Deputāta Artusa Kaimiņa izveidotais politiskais spēks “Kam pieder valsts” šomēnes varētu gūt 4,1% atbalstu, kas ir par 0,5 procentpunktiem vairāk nekā oktobrī.

Parlamentā pārstāvētās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un “No sirds Latvijai” (NSL) reitings novembrī bija attiecīgi 3,4% un 2%. Oktobrī par LRA bija gatavi balsot 2,7% aptaujāto, bet par NSL – 3,1%.

Atbalsts citiem politiskiem spēkiem ir zem 1%.

Vēl 10,5% respondentu vēlēšanās nepiedalītos, bet aptuveni trešdaļa – nezina vai nav izlēmusi, par ko balsotu.

Aptauja veikta no 9.novembra līdz 21.novembrim, aptaujājot 1029 pilsoņus.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. kas par trijotni!!! viņi taču visi IGNORĒ tautas, sabiedrības protestus, nelaimes, nabadzību, gribu, prasības. netiks vairs viņi pie varas. “krievi nāk” vairs nedarbosies. uz to viņi guva visus gadus vēlētāju balsis. tikai uz to. bet tagad lielākajai daļai mērs ir pilns. nedomāju, ka viņiem vēl kas spīd, savas tautas mocītājiem un izdzinējiem svešumā. joprojām KATRU DIENU parādās kādas jaunas ziņas par viņu nekrietnajiem pielēmumiem, no kuriem visu laiku cieš sabiedrība. beidzamais – esot jāpaugstina medicīnas pakalpojumu cenas – nepateikšu, kura partija par to sākusi runāt, bet gan jau kādas no šiem pārstāvis tas ir.

 2. PILNĪGI pareizi – nekas nenotiek tāpat vien! Vai latviskām partijām VAR PIEDOT valsts “ATBRĪVOŠANU” NO IEDZĪVOTĀJIEM???? NEVAR! NEKAS vēl joprojām NETIEK DARĪTS SITUĀCIJAS UZLABOŠANAS JOMĀ!?! KĀDI reitingi??? Blefs! Nesaprotu to braukāšanu pa citām valstīm, ja NEKĀDU UZLABOJUMU NAV PAŠU VALSTĪ!??? Smejos dzirdot frāzes : strādājam INTENSĪVI, diskutējam AKTĪVI, domājam STRATĒĢISKI…Runātāji laikam NESAPROT šo vārdu JĒGU!? Šie vārdi NAV domāti VĀVUĻOŠANAI!

 3. par reitingu pieaugumu tām partijām, kuras NEMITĪGI nodarbojas ar valstij nelojālām darbībām!?? Par KĀDIEM REITINGIEM IET RUNA??? Neticu, ka cilvēki ir tik neattīstīti, lai komentāros rakstītu vienu un domātu pavisam ko CITU!!! Vienīgi SC ir bijusi un ir sava auditorija. Esmu vienisprātis ar VA, gluži manas domas, jo šī partija – SC – uz savu mērķi iet pamatīgi un ir tālredzīga, kas visus 26 gadus pietrūkst latviskām partijām. Nedomāju, ka latviskās partijas centīsies mainīt savu politiku un sāks domāt stratēģiski! NEIZSKATĀS! Cik ILGI latviskās partijas domās, ka elektorāts par viņām vēlēšanās IEŽĒLOSIES un ATKAL nobalsos??? Cik ILGI tās būs slinkas un nekaunīgas??? Bēgļu gadījums pierāda, ka latviskās partijas ir darboties un domāt spējīgas. NESAPROTU, KĀPĒC TAS NAV REDZAMS SAVAS VALSTS UN TĀS IEDZĪVOTĀJU SAKARĀ??????????? NEVARU SAGAIDĪT, KAD LATVISKĀS PARTIJAS ATKLĀTI PATEIKS, KO TĀS DOMĀ , UZ KURIENI, AR KĀDU MĒRĶI, KAM PAR GODU NOTIEK VALSTS VADĪŠANA PRETĪ PAGRIMUMAM UN TOTĀLAI NABADZĪBAI??? NEKAS taču nenotiek tāpat vien!!!!!!

 4. Vēl par maz popularitātes???!

 5. ZZS ,Vienotība un citas partijas nodarbojās ar mahinācijām un shēmām un partiju reitingi aug. Varbūt reitings rāda kurš vairāk taisa sūdus.

 6. Augs,augs,kamēr pārplīsīs!

 7. Tak nesmīdiniet! Nu cik var solīt….melus!

 8. grigulei SPRIGULEI sāksies drūmi laiki, lai gan nav jau šī bešā pēc snauduļošanas Briseles mīkstajos krēslos….Nāksies savilkt jostu ciešāk.VĒDERIŅŠ MAĶENĪT NOPLAKS….

 9. SKAIDRI MELI- NEKĀDI REITINGI saskaņai NAV un NEBŪS.

  • Saskaņa savu ēku būvē jau 10 gadus – mierīgi un metodiski, ķieģelīti pie ķieģelīša. Un pēc 2 gadiem šī ēka, bez šaubām, būs Latvijā pati pamatīgākā.

 10. Kur nu šădu blefu raksta

 11. Dzīve iet uz augšu,bikses krīt uz leju!

Draugiem Facebook Twitter Google+