Mobilā versija
Brīdinājums +2.0°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. decembris, 2015
Drukāt

Novēro pūce!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Ulo” radījusi pūces formas novērošanas kameru, kurā labi maskējas ierīces nakts redzamības kamera un iebūvētais kustību sensors.

Pūces acis ziņo par ierīces baterijas līmeni – līmenim samazinoties, pūcei sāk aizkrist acis. Uzņemot fotogrāfijas ar “Ulo” lietotni, acis mirkšķināsies. Tāpat acis sekos kustībām mājās un šķielēs brīdī, kad kāds skatīsies tiešraidi. Ierīce atbalsta “Android” un “iOS” operētājsistēmas. Atrodoties prom no mājām, ierīce nosūtīs fotogrāfiju uz norādīto viedtālruni ikreiz, kad mājā notiks kustība. “Ulo” baterija iztur līdz pat nedēļai. Iepriekš pasūtot, “Ulo” maksā 169 eiro.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+