Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
24. marts, 2016
Drukāt

Novērota jauna zādzību tendence; “Volvo” īpašniekiem jābūt īpaši modriem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

"Volvo XC90"

Zagļi “Volvo” markas automašīnu īpašniekiem pēdējā gada laikā sagādā arvien jaunus “pārsteigumus”, liecina “If Apdrošināšanā” saņemtie klientu atlīdzību pieteikumi. Tiek zagti ne tikai “Volvo” spoguļi un lukturi, bet arī pilnpiedziņas vadības bloki. Tos galvenokārt zog no Volvo XC60 un XC90 modeļiem.

Dažu nedēļu laikā saņemti jau četri KASKO polišu īpašnieku pieteikumi par nozagtiem “Volvo” pilnpiedziņas vadības blokiem. Visas zādzības notikušas Rīgā – centrā, Imantā, Purvciemā un Miera ielas rajonā. Pilnpiedziņas vadības bloki nakts laikā nozagti divām “Volvo XC60” un divām “Volvo XC90” modeļu automašīnām. Auto īpašniekiem aprēķinātie zaudējumi svārstās no 1000 līdz pat 2700 eiro.

“Zagļu pievēršanos tieši “Volvo” markas automašīnām skaidrojam gan ar to, ka “Volvo” Latvijā ir diezgan populārs auto, gan arī ar pieprasījumu pēc tā detaļām otrreizējā tirgū. Iesakām autoīpašniekiem, cik vien tas iespējams, novietot auto drošākās stāvvietās, kā arī konsultēties autoservisos par iespējām pilnpiedziņas vadības bloku stiprināšanai izmantot, piemēram, nestandarta skrūves,” stāsta “If Apdrošināšana” Atlīdzību daļas vadītāja Līga Bērziņa.

Pagājušā gada pavasarī un rudenī tika piedzīvots īsts “Volvo” automašīnu lukturu zādzību bums, kad tika zagti Volvo XC90, XC70, XC60 un S60 modeļu lukturi. Pārsvarā tika apzagti salīdzinoši jauni transportlīdzekļi, par kuriem atkarībā no to izlaiduma gada, lukturu specifikācijas un zādzības laikā nodarītiem virsbūves bojājumiem, kā arī izsistiem stikliem aprēķināti zaudējumi no 1700 līdz pat 3200 eiro. Tolaik no kopējā nozagto autolukturu skaita Volvo lukturu īpatsvars bija pat 80 %.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+