Mobilā versija
Brīdinājums +1.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
30. septembris, 2014
Drukāt

Novirza 123 000 eiro lietusgāžu radīto postījumu novēršanai Siguldā un Salacgrīvā

Foto: Twitter lietotājs @valdisjanovsFoto: Twitter lietotājs @valdisjanovs

Valdība otrdien no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Siguldas un Salacgrīvas novadam piešķīra kopumā 123 145 eiro, lai kompensētu pašvaldību izdevumus par lietusgāžu radīto postījumu novēršanu.

Siguldas novadam piešķirti 58 559 eiro, bet Salacgrīvas – 64 586 eiro, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).

Ministrijā skaidro, ka šā gada jūlijā Siguldas novadā spēcīgas lietusgāzes un vētra nodarīja zaudējumus pašvaldības ceļiem, kapiem, pils kompleksa arhīva ēkai, pilsdrupu grantētajiem celiņiem un laukumiem. Savukārt Salacgrīvas novadā šī gada 28. augusta stiprās lietusgāzes izraisīja pašvaldības ceļu un teritoriju aplūšanu.

Saskaņā ar kārtību, kādā piešķir un izlieto līdzekļus neparedzētiem gadījumiem, abas pašvaldības papildus nodrošinās 30% no kopējiem izdevumiem, kas nepieciešams dabas stihiju radīto postījumu novēršanai. Salacgrīvas novads nodrošinās līdzfinansējumu 27 679 eiro, bet Siguldas novads – 25 096 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+