Horoskopi un mistika
Horoskopi

Novirzi enerģiju mājokļa labiekārtošanai! Horoskops 1.augustam.0

Dienas noskaņa

Pievērsies mērenām fiziskām aktivitātēm – tās palīdzēs uzturēt sevi formā. Daudzi var pārdzīvot veselu emociju spektru, sākot no mīlas mokām – līdz pilnīgas vilšanās stāvoklim. Būs daudz enerģijas, lai radītu komfortablu atmosfēru savā mājoklī.

Auns

Domājams, ka nestabilas attiecības šodien saļodzīsies vēl vairāk, bet pāriem, kuru savienība ir pietiekami stipra, iespējami nenozīmīgi konflikti, kas vispārējo situāciju būtiski neietekmēs. Neizseko savu laulāto vai izredzēto, nepieprasi mīlestību, pacenties nomierināties. Viss sakārtosies pats par sevi.

Vērsis

Šodien Vērši, visticamāk, sajutīs enerģētikas vājināšanos. Pastāv akūtu respiratoro un infekcijas slimību risks. Mērena nodarbošanās ar sportu palīdzēs uzturēt sevi labā formā. Par labu nāks profilaktiski pasākumi pret saaukstēšanos.

Dvīņi

Iespējams, šodien radīsies nopietni apstākļi, kas stāsies ceļā tiem, kas iemīlējušies. Atklājot sava izredzētā noslēpumu, tu vari zaudēt uzticību viņam. Tev jāpievērš uzmanība satraucošiem simptomiem.

Vēzis

Mēneša sākumā šīs zodiaka zīmes pārstāvji apgrozīsies izsmalcinātā sabiedrībā, iepazīsies ar interesantiem un ietekmīgiem cilvēkiem, bet vakarā pie kamīna sveču gaismā klausīsies maigu mūziku slepena pielūdzēja vai pielūdzējas izpildījumā. Tev ir patiesi jāpriecājas par to, ka romantiskas tikšanās būs tavas dzīves galvenais notikums, kas ļaus aizmirst par satraukumiem un šaubām.

Lauva

Nav izslēgts, ka savārgums liks tev atcelt ieplānotu braucienu vai svarīgu tikšanos, kā arī izjauks dokumentu parakstīšanu vai ieceres attiecībā uz mācībām. Neraizējies, nestājies pretī apstākļiem.

Jaunava

Augusta sākumā Jaunavas var pārdzīvot veselu emociju spektru, sākot no mīlas mokām – līdz pilnīgas vilšanās stāvoklim. Uzmanies – šodien nenonāc laulību afēristu tīklā, jo samaksāt par to nāksies jau tagad.

Svari

Diena labvēlīga, lai veiktu kosmētiskās ķirurģiskās operācijas, izietu kosmētisko procedūru kursu. Planētu stāvoklis veicinās padzīvojušu cilvēku veselības uzlabošanos. Var ārstēt endokrīnās sistēmas, kakla, augšējo elpceļu saslimšanas.

Skorpions

Skorpioni neizjutīs trūkumu materiālajā ziņā. Finanses dzīvē var daudz nozīmēt daudz. Neaizņemies naudu un nepieņem dārgas dāvanas – tas var tev kaitēt.

Strēlnieks

Tavs noskaņojums būs pilnībā atkarīgs no fiziskā stāvokļa. Nepārpūlies, velti laiku veselības uzlabošanas procedūrām. Nodarbojies ar vingrošanu, apmeklē skaistumkopšanas salonu – tad būsi vesels, enerģisks, uzņēmīgs un ļoti pievilcīgs.

Mežāzis

Mežāžiem būs daudz enerģijas, lai radītu komfortablu atmosfēru mājoklī. Neuzspied mājas darbus laulātajam ar varu, meklē viņam pieeju caur mīlestību. Toties iesaisti savās nodarbēs bērnus – tas ir derīgi gan no audzināšanas viedokļa, gan atvieglos tavu saimniecības nastu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mēneša pirmajā dienā Ūdensvīriem izdosies iegūt garīgu un fizisku līdzsvaru. Šodien lietderīgi būs īsi izbraukumi ārpus pilsētas, pastaigas parkā, autogēnais treniņš, meditācija.

Zivis

Zvaigznes dāvās Zivīm negaidītu pārsteigumu, izbrīnu, spēcīgu jūtu uzbangojumu. Iespējams vilinošs piedāvājums. Labi padomā, pirms to pieņem, pat tad, ja piedāvājumu izsaka cilvēki, kurus tu cieni.

LA.lv