Latvijā
Apbrīno

Nozagta mašīna ar uzvarētāju balvām, bet “Golden Hammer” noslēgums nav atcelts 0

Foto- LETA

Nozagta mašīna, kurā atradās reklāmas festivālā “Golden Hammer” uzvarētājiem paredzētās balvas, aģentūru LETA informēja festivāla “Golden Hammer” pārstāve Anna Muhka.

Policija pašreiz noskaidro informāciju par notikušo, informēja Muhka.

Viņa sacīja, ka, neskatoties uz šo nepatīkamo atgadījumu, festivāla apbalvošanas ceremonija notiks paredzētajā vietā un laikā.

Kā ziņots, ceturtdien Jūrmalas Kultūras centrā Majoros “Golden Hammer” no plkst. 10 līdz 17 ir skatāma “Golden Hammer” darbu finālistu skate, bet vakarā no plkst. 19 līdz 20.30 atjaunotajā Dzintara koncertzāles Mazajā zālē apbalvošanas ceremonijā tiks noskaidroti festivāla uzvarētāji, informēja organizatoru pārstāvji. Ceremoniju no plkst. 19 tiešraidē varēs skatīties arī festivāla mājaslapā “www.goldenhammer.eu”.

Abi festivāla pasākumi notiks angļu valodā bez tulkojuma. Apbalvošanas ceremoniju vadīs Igaunijas austrālietis komiķis Luiss Zezerans.

Finālā šogad iekļuvuši 152 darbi no 19 valstīm, tajā skaitā no Baltijas valstīm, Norvēģijas, Dānijas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas, Turcijas, Polijas, Somijas, Ungārijas, Krievijas, Ukrainas. Festivālam iesniegtos darbus vērtējusi starptautiska žūrija no 15 valstīm.

Šogad jaunums ir trīs no festivāla kategorijām – sociālās kampaņas, izcilākais dizains, tiešā mārketinga un promo aktivizācijas pasākumu kategorija.

LA.lv