×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
5. novembris, 2014
Drukāt

Nozagtas riepas atrod uz kaimiņa balkona; aizturēts rūdīts garnadzis

riepasLET_95545562

Ķengaragā, Višķu ielā oktobra beigās no kādas garāžas nozagtas četras automašīnu riepas ar diskiem. Cietušais par noziegumu ziņoja policijā, un pēc neilga laika riepas pamanītas uz tajā pašā mājā dzīvojoša vīrieša balkona.

Kā liecina Valsts policijas informācija, riepas nozagtas 27. oktobra naktī. Saņemot cietušā iesniegumu, Ķengaraga policijas iecirknī uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā.

Pēc neilga laika cietušās personas kaimiņš pamanījis, kā tajā pašā mājā dzīvojošs vīrietis uz sava balkona iznes četras riepas ar diskiem. Viņam tas šķita aizdomīgi un par to ziņots policistiem.

Policijas darbiniekiem pēc norādītās adreses izdevās noskaidrot, ka tur dzīvojošais 1981. gadā dzimušais vīrietis jau vairākkārt nonācis viņu redzeslokā.

Tā kā vīrietis savā dzīvesvietā nebija sastopams, policisti uzsāka viņa meklēšanu. Pirmdien, 3. novembrī, policijas darbiniekiem netālu no Ķengaraga policijas iecirkņa izdevās aizturēt iespējamo vainīgo personu.

Vīrietis nogādāts policijas iecirknī, kur policisti noskaidroja, ka viņš jau iepriekš ir deviņas reizes sodīts par zādzībām no garāžām un pagrabiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+