×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
21. jūlijs, 2017
Drukāt

Noziegums Jāņu dienā: atklājas šausminošas detaļas (11)

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi personu grupu par smagu miesas bojājumu nodarīšanu jaunietim, kas bija par iemeslu viņa nāvei. Noziegums notika pērn 24.jūnijā. Apsūdzētie ir divi jaunieši un viena nepilngadīga persona.

Izmeklēšanas materiāli liecina, ka 2016. gada 24. jūlija vakarā apsūdzēto rīcībā bija informācija, ka starp nepilngadīgā apsūdzētā paziņas tuviniekiem un kādu jaunieti notika konflikts. Apsūdzētie, būdami alkohola ietekmē, huligānisku motīvu vadīti, ieradās konflikta skartajā dārza mājas teritorijā.

Ierodoties dārza mājas teritorijā, kur uz krēsla sēdēja jaunietis, viens no apsūdzētajiem jauniešiem ar līdzi paņemto gāzes pistoli izšāva vīrietim sejā. Tad otrs apsūdzētais jaunietis ar līdzi paņemto beisbola nūju vienu reizi iesita viņam pa muguru. Vīrietis mēģināja aizbēgt no notikuma vietas, bet nokrita zemē.

Pa zemē guļošā vīrieša ķermeni viens no apsūdzētajiem jauniešiem ar beisbola nūju izdarīja ne mazāk kā 40 sitienus. Savukārt nepilngadīgais apsūdzētais ar teleskopisko steku ne mazāk kā 30 reizes iesita vīrietim krūšu kurvja rajonā.

Pēc šo sitienu izdarīšanas, kad vīrietis vairs nepretojās uzbrucējiem, viens no apsūdzētajiem jauniešiem dzēsa cigaretes cietušā ausīs, viens no jauniešiem filmēja cietušo ar sava mobilā telefona videokameru, bet trešais apsūdzētais nokārtoja uz cietušā savas dabiskās vajadzības.

Pēc tam apsūdzētie ar automašīnu aizbrauca no notikuma vietas.

Cietušā nāve iestājās pērnā gada 25. jūlijā.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas rajona tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. MŪŽA IESLODZĪJUMU VIENINIEKU KAMERĀ! BET MŪSU TIESAS JAU PAR VĀRGU<LAI SPRIESTU TAISNĪGU TIESU!

  • Šie izdzimteņi pelnījuši nevis mūža ieslodzījumi, bet gan publisku pakāršanu, publiskā vietā karājoties cilpā trīs diennaktis.

 2. Tādi radījumi arī dzīvo pasaulē?!

 3. Jānju diena jūlijā?

 4. Nav pieminēta apsūdzēto tautība,vārds,uzvārds,partejiskā piederība,nodarbošanās,intereses ,kas droši vien aprobežojas ar ar žļurgas baudīšanu no 2l plastmasas pudelēm .

 5. Tos kretīnus vajadzētu pakārts un viņa radiniekiem vajadzētu visu mūžu maksāt sāpju naudu . Tam nogalinātā vīriešu ģimenei

 6. Tagad viņi turpinās sist un spīdzināt citus centrālcietumā.Un pēc tam iznāks un indēs dzīvi citiem.

  • Cietumā viņi sēdēs, ja sēdēs, atsevišķi, un tur viņi dabūs trūkties. Ko arī jānovēl.

   • Bet kuri tad ir cietumā tie, kuri pārmāca šitādus atsaldeņus ? Tie pareizie pārmācītāji tak arī paši ir nokļuvuši cietumā par pāridarījumu citiem,,,

 7. Nosaut tos meslus!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+