×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
26. aprīlis, 2017
Drukāt

Pirmie laimētāji jau zināmi: “Simtgades loterijas” laimestu fonds 3,25 miljoni eiro (1)

Atklāta simtgades loterija. Foto - LETAAtklāta simtgades loterija. Foto - LETA

“Simtgades loterijas” kopējais laimestu fonds būs 3,25 miljoni eiro, šodien loterijas atklāšanas pasākumā paziņoja izložu un loteriju rīkotāja VAS “Latvijas Loto” valdes priekšsēdētāja Maija Kubli.

Savukārt tās kopējais apgrozījums būs pieci miljoni eiro, padarot “Simtgades loteriju” par līdz šim nozīmīgāko nacionālās momentloterijas projektu “Latvijas Loto” vēsturē.

Kopumā “Simtgades loterijas” sērijā būs viens miljons biļešu, ko varēs iegādāties gan elektroniski, gan papīra formātā. Vienas biļetes cena būs pieci eiro. Savukārt laimestu fonds veidos 65% no loterijas kopējās vērtības, turklāt lielāko laimestu – 100 000 eiro būs iespējams atrast četrās biļetēs.

Tāpat no divu gadu laikā gūtajiem loterijas ieņēmumiem vairāk nekā 400 000 eiro paredzēts novirzīt stipendiju atbalsta programmai spožākajiem vidējās izglītības iestāžu absolventiem.
Atbalsta stipendiju 500 eiro apmērā 2018. un 2019.gadā saņems katras Latvijas vidējās izglītības iestādes vienas izlaiduma klases spožākais absolvents. Stipendija tiks piešķirta par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

Pēc Kubli teiktā, iniciatīva novirzīt daļu ieņēmumu labdarīgiem mērķiem tiek īstenota vadoties pēc pasaules loteriju un izložu organizētāju prakses. “”Simtgades loterija” (..) ir pirmā reize, kad mums ir iespēja daļu ieņēmumu novirzīt konkrētam labdarības mērķim. Pasaulē šādas iniciatīvas ir ļoti populāras, tagad tas iespējams arī Latvijā. Pateicoties Finanšu ministrijas iniciatīvai, mums ir iespēja novirzīt līdzekļus spožāko jauniešu atbalsta stipendijām, un ceram, ka šī iniciatīva būs labs sākums turpināt šāda veida atbalstu arī citiem cēliem mērķiem,” norādīja “Latvijas Loto” valdes priekšsēdētāja.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la-vīzes administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+