Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Nozīmīgs ASV ceļojumu žurnāls iesaka Rīgu romantiskām vasaras brīvdienām (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Viens no "Travel+leisure" ieteikumiem, kam pievērst uzmanību Rīgā, ir, protams, jūgendstila arhitektūra.

Pēc trīs dienu ilgas vizītes Rīgā, viens no vadošajiem tūrisma žurnāliem pasaulē “Travel + Leisure” (ASV) atzinis Rīgu kā vienu no 28 labākajām vietām pasaulē, kur pavadīt romantiskas vasaras brīvdienas, portālu LA.lv informēja LiveRiga pārstāvji.

Rīga ir nominēta līdzās tādām pilsētām kā Rovinja (Horvātija), Mendoza (Argentīna), Helsinki (Somija), Jamaika, Gardas ezers (Itālija), Bali, Atēnas (Grieķija), Bruklina (Ņujorka), Luang Prabang (Laosa) u.c.

Rīga izcelta, pateicoties tās skaistajai arhitektūrai un patīkamajam tūristu skaitam pilsētā. Lai brīvdienas būtu pilnībā izdevušās, žurnālists iesaka apmeklēt un gida pavadībā iepazīt Latvijas Nacionālo operu, doties pastaigā uz Alberta un Strēlnieku ielām, lai aplūkotu skaistās jūgendstila ēkas, apmeklēt arī Jūgendstila muzeju.

Tāpat starp ieteikumiem ir veikala “Madam Bonbon” apmeklējums, lieliska maltīte restorānā “Vincents”, kur šefpavārs Mārtiņš Rītiņš pasniegs kādu no saviem kulinārajiem šedevriem vai “Valtera restorānā”, kur šefpavārs Valters Zirdziņš izmanto bioloģisko lauksaimniecību produktus.

Savukārt par nakšņošanai vispiemērotāko vietu atzīta viesnīca “Bergs” – 19.gadsimta ēka ar mūsdienīgu interjeru.

“Travel + Leisure” ir viens no pasaulē atzītākajiem žurnālu zīmoliem. Tā redakcija atrodas Ņujorkā, žurnāls tiek izdots 12 reizes gadā, un tam ir vairāk nekā pieci miljoni lasītāju visā pasaulē.

Žurnālista vizīte norisinājās Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmas līdzfinansētā projekta “ONE BSR” ietvaros, kura mērķis ir sekmēt Baltijas jūras reģiona un tā galvaspilsētu atpazīstamību, tādējādi sekmējot investoru, tūristu un talantu piesaisti. Tās ietvaros tiek organizēta Amerikas Savienoto valstu (ASV) tūroperatoru un mediju vizīte Baltijas jūras reģiona pilsētās un uzdevums ir popularizēt to ASV tūrisma tirgū ar mērķi ieinteresēt ASV tūristus apmeklēt Baltijas jūras reģionu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Amiši mums te nav vajadzīgi….jo īpaši melnie…

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+