×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
3. oktobris, 2013
Drukāt

“NP Foods” plāno piesaistīt “Aldara” bijušos darbiniekus

Gulbis3

Paplašinot ražošanu, Latvijas pārtikas ražotāju grupa “NP Foods” plāno piesaistīt alus ražotāja “Aldaris” bijušos darbiniekus, aģentūrai BNS pastāstīja “NP Foods” valdes priekšsēdētājs Rolands Gulbis.

 

“Tā kā esam vērsti uz ražošanas paplašināšanu, esam jau devuši savu priekšlikumu “Aldarim” darbinieku piesaistei, jo “Aldaris” ziņojis par ražošanas sašaurināšanas plāniem un attiecīgi – darbinieku samazināšanas plāniem Latvijā,” viņš sacīja.

Gulbis norādīja, ka “NP Foods” “Aldarim” iesniedzis sarakstu ar savām vajadzībām attiecībā uz jauniem darbiniekiem, taču plašāku informāciju par to, cik darbinieku plānots piesaistīt, nevēlējās atklāt, iekams, “Aldaris” nav sniedzis atbildi.

Jau vēstīts, ka “Aldaris” ir nolēmis mainīt stratēģiju un koncentrēties uz ekskluzīvo augstākās kvalitātes un premium alus šķirņu brūvēšanu, investējot trīs miljonus eiro vēsturiskās alus darītavas atjaunošanā, lētākā cenu segmenta produkcijas ražošanu pārceļot uz citām alus darītavām un pārskatot darbinieku skaitu. Plānots, ka pēc tam, kad “Aldaris” pārcels ražošanu uz veco alus darītavu, iepriekšējās ražotne varētu tikt iznomāta.

“NP Foods” apvieno Latvijas, Lietuvas un Polijas pārtikas, tirdzniecības un loģistikas uzņēmumus “Laima”, “Staburadze”, “Gutta”, “Staburadzes konditoreja”, “Saldumu tirdzniecība”, “NP Logistics”. Tas ir Latvijas lielākais vadības uzņēmums saldumu un dzērienu nozarē. Uzņēmumu lielākais akcionārs ir Daumants Vītols.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+