×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
10. februāris, 2017
Drukāt

NSL līdere Rīgas domes vēlēšanās būs uzņēmēja Diāna Novicka (2)

Partijas "No sirds Latvijai" valdes locekle Diāna Novicka. Foto - LETAPartijas "No sirds Latvijai" valdes locekle Diāna Novicka. Foto - LETA

Partijas “No sirds Latvijai” saraksta līderi Rīgas domes vēlēšanās būs uzņēmēja Diāna Novicka, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas direktors Andris Priekulis un Latvijas Universitātes asociētā profesore Dita Nīmante, šodien žurnālistiem pavēstīja politiskā spēka priekšsēdētāja Inguna Sudraba.

Novicka aicināja iedzīvotājus iepazīties un sarunāties ar viņu, jo viņa esot “vienkāršs cilvēks, kuru ikdienā var sastapt veikalā, parkā, aptiekā, ķīmiskajā tīrītavā”. Pilsētas domes priekšsēdētāja amata kandidāte aicināja masu medijus kļūt par NSL kandidātu “atbalsta plecu”, stāstot par viņu plāniem sabiedrībai.

Pēc viņas vārdiem, Rīgai esot nepieciešams jauns redzējums, enerģiski, neatlaidīgi cilvēki, kuri “ar savu gribas spēku varētu aizraut un sasniegt rezultātus”. Sabiedrībai ir nepieciešama drošība un noteiktība, un iedzīvotāji vēlas, lai viņus uzklausa, pauda Novicka, nepieciešams ar jaunu skatu ķerties klāt dažādu uzdevumu veikšanai Rīgā, sekojot NSL principiem – atbildībai, atklātībai, likumībai un sadarbībai.

“Vēlamies paaugstināt pilsētas pievilcību un iedzīvotāju labklājību,” galveno mērķi formulēja NSL Rīgas mēra amata kandidāte. “Rīgai ir jākļūst par pilsētu, kurā cilvēki vēlas dzīvot, strādāt un mācīties, jo pašlaik labi, ja izpildās tikai divi no šiem kritērijiem,” norādīja Novicka.

NSL nav partija atsevišķiem cilvēkiem, bet ir veidota kā komanda, žurnālistiem apgalvoja Sudraba, piesakot vadošos kandidātus Rīgas domes vēlēšanām. Divu gadu laikā politiskais spēks esot “ļoti audzis” un tagad līdzās Sudrabai un NSL Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietniekam Gunāram Kūtrim “var nostāties cilvēki ar savām kompetencēm, zināšanām, prasmi un pieredzi – tas mūs dara tikai stiprākus”, teica Sudraba.

Partijas līdere slavēja mēra amata kandidāti, kā uzņēmēju ar augstām spējām vadīt un panākt rezultātus, savukārt kā Priekuļa priekšrocības viņa minēja darba potenciālu, lielu degsmi un spēku iedvesmot. Kā Nīmentes pozitīvās puses Sudraba norādīja viņas izpratni par problēmām, ar kurām saskaras bērni un jaunieši.

Partijai šīs būs pirmās pašvaldību vēlēšanas.

NSL reitings janvārī bija 1,9%, liecina pētījumu centra SKDS apkopotie dati, iepriekš vēstīja Latvijas Televīzija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Katastrofa. baigi iegriež partijai.
    Kā tā sieviete runā.. Tāda padomju laiku nagļaku naglijība sit cauri.

  2. NSL vismaz būs ko drukāt uz plakātiem – glītā Diāna labi rotās jebkuru reklāmas materiālu. Vai tas ietekmēs izvēli, un cik vēlētāji aizdomāsies par saturu un pareizās partijas izvēli – katram lemt. Labs atbildes gājiens Nacionālās apvienības Baibiņai.
    Pirms gadiem ZZS Ingrīda Ūdre ar labu foto tika tālu, tik vēlāk uz Eirokomisāra amatu mazliet pietrūka.

Draugiem Facebook Twitter Google+