×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
4. septembris, 2013
Drukāt

NT gaidāma Jevgeņija Griškoveca “Satisfakcijas” pirmizrāde

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē 12. septembrī notiks Jevgeņija Griškoveca “Satisfakcijas” pirmizrāde, aģentūrai BNS pavēstīja teātra mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča.

Izrādi iestudē Dāvis Auškāps. Šis ir viņa maģistratūras mācību darbs Latvijas Kultūras akadēmijā, paskaidroja Rimšēviča.

“Ja man īsumā jāformulē, par ko ir izrāde, tad galvenā atziņa varētu būt, ka galvenās lietas dzīvē nevar nopirkt par naudu. Tas ir īstens veču gabals, uz kuru, es domāju, nebūs dāmām jāvelk savi vīri, bet vīri varēs aicināt savas dāmas,” norādījis izrādes režisors Auškāps.

Izrādē divu vīriešu, šķietamu draugu, mūsdienīgais duelis – kurš spēs izdzer vairāk alkohola – pārvēršas par ikvienam cilvēkam nozīmīgu eksistenciālu problēmu diskusiju, no kuras uzvarētājs, vienalga, dodas prom kā zaudētājs. Lai ko mēs dzīvē darītu, mēs esam un paliekam tikai un vienīgi cilvēki. Kailas, ievainojamas, jūtīgas būtnes, kas ilgojas pēc draudzības, uzticības, laimes un mīlestības, bet vai kādu no tām var nopirkt, par izrādi pauda Rimšēviča.

Satisfakcija ir divkaujā gūts gandarījums.

Lomās darbosies Ivars Puga, Ivars Kļavinskis, Līga Zeļģe, Mārtiņš Egliens, Kaspars Aniņš un Mārtiņš Upenieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+