Pasaulē
Baltija

Nu tas ir oficiāli: Igaunijas prezidents Ilvess saderinājies ar latvieti 16


Tomass Hendriks Ilvess (vidū) un viņa līgava Ieva Kupce.
Tomass Hendriks Ilvess (vidū) un viņa līgava Ieva Kupce.
Foto: LETA/AFP

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, kurš vasarā šķīrās no sievas Evelīnas, oficiāli saderinājies ar latvieti Ievu Kupci, raksta Igaunijas portāls err.ee.

“Jā, Tomas Hendriks Ilvess un Ieva Kupce novembra vidū saderinājušies,” apstiprināja kaimiņvalsts prezidenta sabiedrisko attiecibu pārstāvis Tomass Sildams.

Ieva Kupce ir Latvijas Aizsardzības ministrijas Nacionālās kiberdrošības politikas nodaļas vadītāja, viņa strādājusi ārvalstu sakaru un drošības politikas jomā, kā arī koordinējusi NATO stratēģiskās komunikācijas centra dibināšanas procesu.

Ilvess no sievas šķīrās aprīlī. Abi bija nodzīvojuši kopā 10 gadus un viņiem ir meita, kas dzimusi 2003. gadā. Ilvesam ir arī divi vecāki bērni no pirmās laulības ar ASV psiholoģi Meriju Buloku.

Ilvesa prezidentūras termiņš beigsies nākamā gada augustā. Nav zināms, vai laulības notiks pirms tam un Ievai Kupcei nāksies uzņemties pirmās lēdijas pienākumus.

Abi kopā bija pamanīti jau šā gada septembrī, bet neoficiāli avoti ziņo, ka abu romāns, iespējams, sācies jau pirms diviem gadiem.

LA.lv