×
Mobilā versija
Brīdinājums +8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
9. novembris, 2012
Drukāt

Ņujorkā ierobežo degvielas tirdzniecību

Foto - AFPFoto - AFP

Joprojām cīnoties ar degvielas trūkumu pēc postošās vētras “Sendija”, Ņujorkas varasiestādes ierobežojušas degvielas tirdzniecību.

 

Ņujorkas mērs Maikls Blūmbergs paziņojis, ka piektdien, sākot no plkst.6 (plkst.13 pēc Latvijas laika), automašīnas, kuru numura zīmes beidzas ar nepāra skaitli varēs uzpildīt tikai nepārskaitļa datumos, savukārt transporta līdzekļus, kura numura zīmes beidzas ar pāra skaitli, – pārskaitļa datumos. Līdzīga shēma tika ieviesta arī Ņūdžersijā, kur pēc postošās vētras pie degvielas uzpildes stacijām veidojās garas automašīnu rindas.

“Šis nav solis, ko mēs speram viegli,” uzrunājot žurnālistus, norādīja Blūmbergs, atzīstot, ka centieni uzlabot apgādi ar degvielu nav bijuši tik veiksmīgi, kā cerēts. “Tikai 25 procenti no mūsu degvielas uzpildes stacijām ir atvērtas. Neapmierinātība tikai aug augumā un tagad izskatās, ka degvielas trūkums, iespējams, būs jūtams vēl pāris nedēļas.”

Viņš norādīja, ka “Sendija” un tai sekojošie plūdi ir izsituši no ierindas daļu infrastruktūras. Noteiktos ierobežojumus degvielas pārdošanā uzraudzīs policija, kas patrulēs degvielas uzpildes stacijās, informēja Blūmbergs.

“Sendija” ASV skāra 29. oktobrī, faktiski paralizējot visu Austrumkrastu, appludinot Manhetenu un lielāko daļu Ņūdžersijas piekrastes un atstājot bez elektroapgādes miljoniem cilvēku vairākos štatos. Postošā dabas stihija ASV laupīja dzīvību vairāk nekā 100 cilvēkiem, Ņujorkā vien prasot 41 upuri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+