×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
17. novembris, 2016
Drukāt

Ņujorka izgaršo Porziņģa zvaigžņu stundu. “Briljants, MVP, tas ir nereāli”. (1)

AP/ScanpixAP/Scanpix

Ņujorkas publikai skandējot “MVP, MVP, MVP”, Kristaps Porziņģis aizvadījis savu līdz šim labāko NBA spēli. 35 punkti Detroitas “Pistons” grozā ir ne tikai jauns paša, bet visa Latvijas basketbola rekords.

“Par agru vēl,” Kristaps atjokoja par sev piešķirto MVP titulu, liekot noprast, ka tas ir tikai sākums kam lielam. Pašam un viņa komandai. “Līdzjutēju atbalsts bija fantastisks. Pirmajā puslaikā guvu 25 punktus un mērķēju uz 40. To nesasniedzu, taču fanu atbalsts deva enerģiju, komanda tika pie uzvaras un sajūtas ir fantastiskas,” spēli komentējis Porziņģis.

“Metieni krita grozā, komandas biedri mani sameklēja. Es patiešām daudz nedomāju par punktiem un to skaitu. Metu pa grozu, kad biju brīvs. Devos caurgājienā, ja bija tāda iespēja. Tas vienkārši notika. Daudzas lietas, pie kā strādāju vasarā, šodien instinktīvi nāca laukā,” iespaidos dalījies Kristaps. Viņa fantastiskā spēle no malas šķita viegla un dabiska. Ar smaidu sejā, vienkārši izbaudot basketbolu.

Šādā vakarā liepājnieks bija starmešu gaismā un viņa sasniegto komentēja daudzi. Visvairāk viņa sniegums ir atkarīgs no “Knicks” saspēles vadītājiem, pirmkārt Dereka Rouza. Vēl jau reizēm bumba nenonāk tur, kur tā varētu nonākt – latvieša rokās. Protams, ka viss “Knicks” uzbrukums neies caur Porziņģi, vēl taču punkti jāgūst pašam Rouzam un Karmelo Entonijam. Taču acīmredzams, ka ar katru nākamo spēli Porziņģis gūst arvien lielāku uzticību Rouza acīs.
“Viņš spēlē neticami! Tas ir nereāli, kādas kustības kustības Porziņģis spēj veikt ar savu augumu. Unikāls spēlētājs, turklāt nemaz nevar manīt, ka viņš līgā ir tikai otro gadu,” Rouza teikto citē “New York Post”.

“Viņš progresē ar katru dienu,” atzīst Džefs Hornāčeks, “Knicks” galvenais treneris. “Briljants! Viņš izvilka mūs visus šajā vakarā un esmu lepns par to,” Porziņģi slavē “Knicks” līderis, 22 punktus guvušais Karmelo Entonijs. Arī pats Kristaps spriež, ka ir neskaitāmas lietas, kurās kļūt labākam. Tas nozīmē tikai vienu – šādi vakari un rīti Latvijas basketbola līdzjutējus priecēs vēl.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. UN vēl vienu dāvanu Latvijas dzimšanas dienā, lūdzu. 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+